Працівниця компанії-розробника Dexpens перемогла у "Франківському півмарафоні"

Стиль життя 11:38, 02.10, 2017

Переможницею "Франківського Півмарафону" на дистанції 5 км стала працівниця ІТ-компанії.

Світлана Доліновська, працівниця ІТ-компанії "Аксіон Веб", яка є розробником соціальної мережі для автомобілістів Dexpens.com, перемогла у щорічному Франківському Півмарафоні, що відбувся днями в Івано-Франківську.

Дистанцію у 5 кілометрів дівчина подолала за 22 хвилини 19.4 секунди, таким чином виборовши перше місце. Dexpens.com вітає Світлану Доліновську з чудовим результатом забігу і бажає нових звершень.

Як писав КУРС, цього року майже тисяча учасників, незважаючи на дощ, вийшла на старти Франківського Півмарафону. У змаганнях взяли участь бігуни з 10 країн