субота, 23 лютого

Шкільні автобуси для гірських сіл – це крайня необхідність, – Олег Атаманюк

Учнів Уторопського ліцею Яблунівської селищної ради ОТГ, що на Косівщині, відтепер возитиме шкільний автобус. Його закупівлю у рамках державної програми ініціював депутат облради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Олег Атаманюк. Неодноразові депутатські звернення не залишились поза увагою голів Івано-Франківської облради та ОДА, які теж підтримали ініціативу Атаманюка.

Село Уторопи, каже депутат, розкинулось у гірській місцевості. Тож аби добратися на навчання, дітям доводилося щодня долати декілька кілометрів лише в одну сторону. 

"Освітній процес у гірській місцевості має свої особливості та труднощі, обумовлені, зокрема, географічним розташуванням. Тому пріоритетом моєї депутатської діяльності є допомога таким школам. Реагуючи на звернення  дирекції і громади села, нам вдалося забезпечити учнів і вчителів новим шкільним автобусом. Вирішення цієї проблеми є вкрай актуальним, оскільки це дасть можливість не  тільки здійснювати щоденний довіз учнів, але також і комфортно  доїжджати до місць проведення змагань та олімпіад", – каже Олег Атаманюк. 

Депутат зазначає, що такий транспорт як шкільні автобуси для гірських населених пунктів – це крайня необхідність. Адже помешкання у таких селах територіально розкидані, тож дітям непросто добиратися до навчальних закладів.

"З власного досвіду знаю, як це щодня пішки йти до школи 2,5 кілометри, бо і сам народився у гірському селі. Особливо гостро ця проблема відчутна взимку, коли долання таких відстаней є інколи небезпечним для здоров'я дітей",  розповідає Олег Атаманюк.

Відтак зазначає, що і надалі працюватиме над тим, аби гірські райони області були забезпечені шкільними автобусами.

Неабияк радіє шкільному автобусу директор Уторопського ліцею Марія Ласійчук:

"Приблизно 4,5 кілометра діти йшли пішки. Учнів у нас 240, у дитячому садочку, який підпорядкований школі, 32 дітей. Тому буде кого возити".

"У нас в селі буде свято. І діти, і батьки дуже раді. Прекрасно, що депутати не тільки перед виборами щось обіцяють, але і під час каденції виконують свої обіцянки",  каже виконуючий обов’язки старости села Уторопи Яблунівської ОТГ Омелян Ніжевський.

 

На правах реклами

 

КОМЕНТУВАТИ