Вчителька англійської мови попросила у спікера поради, як мотивувати дітей вивчати англійську мову у школах.
На думку Вакарчука, дітей значно важче мотивувати вивчити українську мову чи математику, адже у час, коли будь-хто може поїхати за кордон, питання вивчення англійської мови постає саме. І це не залежить від того, чи планує особа працювати, чи хоче отримати повноцінний відпочинок.
"Англійська мова сьогодні, хочемо ми цього чи ні, перестала бути додатковою цінністю. Я так вважаю, що для молоді всього світу англійська мова стала не менш важливою, ніж рідна. Я не хочу перебільшувати. Дітей треба вчити англійської мови так само, як ложкою та виделкою користуватися. Інакше ми страшно відстанемо", – заявив Вакарчук.
На його переконання, незнання англійської – це не лише проблема окремого індивіда, який не може спілкуватися, чи щось читати, чи дивитись, адже без неї індивід залишається осторонь глобального інформаційного потоку.
"Чим більше людей у світі знає англійську мову, тим менша доцільність перекладу інформаційного потоку на інші мови. Все більше і більше інформації з’являється виключно англійською, і нікому навіть в голову не приходить її перекладати, бо не потрібно, адже всі голландські, чи нігерійські діти, чи половина португальських чи аргентинських дітей вільно володіють англійською. Є такі речі, коли люди думають, навіщо їм витрачати час і гроші, коли все і так ясно. Коли написали велику важливу книжку англійською мовою, всі прочитали… а ми проїхали, бо її вже ніхто ніколи не перекладе. А якщо якийсь ентузіаст перекладе, то за 5 років вона вже буде застарілою… це не стосується лише художніх творів", – поділився Вакарчук.
Він порадив розповідати учням про ці важливі речі, а також малювати абсурдну картину – що буде, якщо англійської мови не буде.
Як писав КУРС, під час презентації Святослав Вакарчук наголосив, що основним завданням Української академії лідерства є виховання нової української еліти, яка у майбутньому будуватиме нашу державу. Її створять в Івано-Франківську на базі Палацу Потоцьких. УАЛ запрацює з вересня 2019 року.
Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!