fbpx

Турист, який травмувався на Буковелі, не дотримувався правил катання, – адміністрація курорту

Суспільство 17:30, 26.01, 2018

Турист із Білорусі, який отримав важку травму голови на Буковелі, катався, не закріпивши шолома.

Про це повідомила прес-служба курорту. 

Як писав КУРС, 25 січня на території ТК "Буковель" травмувався 28-річний громадянин Республіки Білорусь.

В результаті падіння чоловік отримав важку черепно-мозкову травму і зараз перебуває в нейрохірургічному відділенні обласної клінічної лікарні м. Івано-Франківськ.

Головною причиною отримання важкої травми стало не стільки саме падіння, як недотримання правил катання. 

У ТК "Буковель" діє жорстке правило – катання виключно у захисних шоломах. На жаль, постраждалий виконував його лише частково, а саме катався з незакріпленим на голові шоломом, пояснює адміністрація курорту.

При падінні шолом злетів з голови постраждалого, тому він вдарився об схил головою та травмувався. Незакріплений належним чином шолом не надає захисту при падінні чи зіткненні і фактично тільки імітує захист. Якщо б шолом у постраждалого був закріплений належним чином, скоріш за все наслідки від падіння для нього були б мінімальними. 

ТК "Буковель" постійно наголошує на важливості дотримання правил поведінки на витягах та схилах. На офіційному сайті, по радіомережі курорту, у друкованій рекламній поліграфії ми постійно доносимо до людей інформацію про важливість дотримання правил катання, що є головною запорукою їх здоров’я та безпеки. 

Катання на лижах чи сноуборді – чудовий вид спорту та відпочинку, але він потребує належної фізичної підготовки та суворого дотримання правил.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: