fbpx

У двох франківських школах виявили порушення санітарних норм у харчоблоках

Суспільство 16:40, 24.03, 2017

Івано-Франківська місцева прокуратура спільно з фахівцями міськрайонного відділу ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України" та за участю громадських активістів провела обстеження харчоблоків у шести школах обласного центру.

Під час обстеження фахівці провели лабораторні дослідження проб готових страв на бактеріальне забруднення, повноту вкладення в них харчових продуктів, а також дослідження змивів на харчоблоці.  

За результатами лабораторних досліджень у двох школах виявлено порушення санітарних норм, повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

При цьому в одній з них та ще іншій школі через відсутність належного контролю з боку посадових осіб департаменту освіти та науки міської ради послуги з організації гарячого харчування упродовж двох місяців надавались без укладення договору. 

Крім того, в цих школах порції окремих страв не відповідали нормам.

Матеріали обстеження скеровано в управління Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську для вирішення питання про притягнення до відповідальності винних осіб.

Окрім того, про  результати обстеження проінформовано міського голову для вжиття заходів  щодо посилення контролю за діяльністю Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в частині забезпечення навчальних закладів м. Івано-Франківська гарячим харчуванням належної якості, дотримання санітарних норм під час приготування їжі  та повноти вкладення харчових продуктів у готових стравах.

Як стало відомо КУРСу, порушення виявили у ЗОШ №7 та ЗОШ №10.

Нагадаємо, нещодавно в департаменті освіти і науки казали, що жодних скарг на неякісне харчування у школах не отримували.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: