середа, 16 січня

У Франківську психологи вчитимуться допомагати людям позбуватись агресії

В Івано-Франківську психологів навчатимуть, як поводитися з людьми, які вчиняють насильство в сім’ї.

Про це розповіли на прес-конференції щодо реалізації "Корекційної програми для чоловіків, які вчиняють насильство або знаходяться у групі ризику", пише Репортер.

Із завтрашнього дня починається триденний семінар для представників соціальних служб, психологів із різних районів області. Їх навчатимуть, як поводитися з людьми, сихильними до агресивної поведінки.

"Навчання проводиться в рамках програми "Право на здоров’я", – повідомляє керівник ГО "Розрада" Валентина Бондаровська. – Планується, що навчені фахівці (тренери громадської організації) допоможуть людям, які скоїли насильство, позбутися синдрому агресії".

Як повідомляє Віталій Яворський, заступник начальника департаменту соціальної політики ОДА, за перше півріччя 2017 року зафіксовано 440 звернень щодо насильства в сім’ї, з них 409 – над жінками і 31 – над чоловіками.

За словами головного спеціаліста головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Галини Стельмах, у подальшому планується проводити такі ж навчання  і в інших областях України.

"Людина, яка вчинила насильство, ставиться на облік, – каже Віталій Яворський. – Наступного разу фіксується адміністративне порушення. Затримувати дозволено на три години. Якщо це здійснено в нічний час – особу відпускають. Штраф за вчинення насильства – 171 грн".

КОМЕНТУВАТИ