понеділок, 20 травня

У Франківську зупинили реконструкцію міського озера – переробляють проект

Поки вносять зміни в проект реконструкції території довкола міського озера в парку, недобросовісний підрядник переробляє частину вже виконаного та усуває недоліки. Роботи закінчать не раніше наступного року.

В Івано-Франківську облаштування міського озера на стадії перепроектування. А все тому, що коли планували укладати нові доріжки і ремонтувати територію довкола озера, не врахували освітлення, пірси та човникову станцію. Зараз проект переробляють.

КУРС писав, що у міському парку кладуть бруківку та піднімають рівень води в озерах. ФОТО

"Планували у ванній помалювати стелю, а зробили капремонт у цілій квартирі. Така сама і в нас історія, – коментує ситуацію начальник Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. – Почали робити доріжки і вирішили замінити освітлення на сучасне. А потім подумали: а давайте ми ще всі пірси поремонтуємо, давайте ми ще зробимо реконструкцію човникової станції. Так само, де стояла сцена, робимо вхід з вулиці Мазепи. Наше комунальне підприємство буде це робити". 

Реконструкцію території довкола міського озера в парку взяв під контроль міський голова. За словами Руслана Марцінківа, комунальники припустилися помилки – взялися до робіт, не врахувавши важливих нюансів. 

"Це не смертельна помилка, бо роботи не завершені. Завжди можна щось змінити. Зараз ми робимо перепроектування другої частини. Паралельно починається робота на човниковій станції та пірсах. Думаю, освітлення буде встановлене до кінця липня. Підрядник зобов'язався повністю усунути ті недоліки, які є",  каже Марцінків. 

Роботи затягнув недобросовісний підрядник, додає Михайло Смушак.

"Зараз він переробляє, виправляє всі недоліки. Вже тиждень над цим працюють люди. Далі ми будемо думати, що робити далі з цим підрядником: чи будемо продовжувати співпрацю, чи проведемо новий тендер і визначимо нового підрядника",  зазначає Смушак. 

Планують завершити до кінця літа реконструкцію станції човнів та локації для моржів. А повністю реконструкцію озера закінчать не раніше наступного року, йдеться в сюжеті 3 "Студії".

 

Кошторисна вартість проекту облаштування території навколо міського озера – 19,5 мільйонів гривень, пише Фіртка.

Нагадаємо, Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради провів тендер на капітальний ремонт пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера. Переможцем тендеру визнали ТОВ "Івано-Франківськавтодор" з найдорожчою пропозицією: компанія капітально віремонтує пішохідну зону і облаштує велодоріжку навколо міського озера за 16,777 млн грн з ПДВ.

За даними системи YouControl, "Івано-Франківськавтодор" заснували у 2012 році Андрій Шуневич, Володимир Височанський та Ігор Возний.

Кінцевим бенефіціаром та генеральним директором ТзОВ "Івано-Франківськавтодор" є Андрій Шуневич. Фірма, наближена до керівництва міської партії "Свобода", роками отримує підряди на ремонт доріг в Івано-Франківську.

Читайте: Концепція на 40 мільйонів: що планують зробити з парком у Франківську

 

КОМЕНТУВАТИ