середа, 23 січня

У міському парку кладуть бруківку та піднімають рівень води в озерах. ФОТО

В парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка розпочався капітальний ремонт каскаду озер та брукування доріжок.
Зображення 1 / 12 Використовуйте клавіші для перегляду

Керівник КП "Центр розвитку міста та рекреації" Руслана Василюк розповіла КУРСу, що спочатку відновлять шлюз і перелив на Лебединому озері. Потім полагодять систему переливу між Верхнім і Середнім озерами.

"Раніше планували виділити 200 тисяч гривень лише на шлюз на Лебединому озері, а ми домовилися, що за 300 тисяч зробимо весь каскад, тобто три озера. Завдяки цьому плануємо підняти рівень води до проектного. Найбільша проблема з Верхнім озером: там дуже маленька проектна глибина, а через те, що рівень там ще й нижчий від проектного, то все зацвітає, з'являються водорості", – пояснила Руслана Василюк.

Руслана Василюк зазначає, що після ремонту рівень води в озерах мав би піднятися.

"Можливо, прийдеться писати проекти на отримання екологічних коштів, щоб розчищати і поглиблювати дно",  додає вона.

Бруківку наразі стелять на доріжках по периметру озер, але дійде і до центральної алеї.

"Потім плануємо поставити бруківку до атракціонів, і ще буде робитися доріжка до входу в парк з вулиці Чорновола біля стадіону "Рух". Цього року плануємо все це завершити",  каже Руслана Василюк.

Комунальне підприємство також відремонтує туалет навпроти прокатної станції на міському озері та сцену в парку.

"Частину будемо робити за свої кошти, а частину плануємо зробити за меценатські кошти. Зараз якраз проходить переговорний процес, і, я думаю, підтримка буде. Також приступаємо до обрізання дерев та зрізки аварійних дерев у міському парку, а на центральних алеях буде здійснюватися обрізка гілок",  розповіла Руслана Василюк.

 

 

КОМЕНТУВАТИ