fbpx

У справі хабарника Чупірчука допитали свідків-понятих

Суспільство 11:13, 12.08, 2015

В Івано-Франківському міському суді продовжився допит свідків Андрія Королевича та Оксани Смеречук у справі екс-керівника міського Фонду комунального майна Богдана Чупірчука, якого обвинувачують у хабарництві.

Охоронець Андрій Королевич, який був понятим під час передачі хабаря, розповів, що з Богданом Чупірчуком не перебуває в ніяких стосунках, а лише бачив його.

Він зазначив, що 12 березня знаходився на вокзалі разом зі знайомою. Працівники міліції, показавши посвідчення, запросили їх стати понятими. Понятий провів цілий день з міліцією з 8:30 до 19 години. Вони прийшли у будинок на вулиці Лепкого, де жінка (Олена Сірик) передала гроші працівникам міліції, які помітили гроші спеціальною речовиною – близько 5 тисяч доларів і гривні, суму яких не пам’ятає. Також переписали усі серії та номери купюр та зробили ксерокопії. Потім їх помістили у білий конверт. Близько 12 години поїхали давати ці гроші біля вокзалу. Весь процес фіксувався на камеру. Після цього його допитував слідчий прокуратури.

На судовому засіданні захист обвинуваченого та сам обвинувачений почали задавати питання, які уточнювали деталі дня 12 березня, а також чимало питань приватного характеру, які суддя зняла.

Студентка Оксана Смеречук також була понятою під час передачі хабаря Богдану Чупірчуку. Дівчина була на вокзалі близько 8 – 8:30 години ранку, і до них разом з Андрієм Королевичем підійшли працівники УБОЗу у цивільному і попросили бути понятими. Вона розповіла, що їх взяли з собою в кабінет в будівлі УБОЗу, де жінка (Олена Сірик) розповіла, що в неї вимагають хабар. Щодо операцій з купюрами її покази збіглися із показами Андрія Королевича. На місці події, коли у бардачку машини Чупірчука "Міцубісі Лансер" виявили конверт, він зазначив, що ніяких грошей не отримував, та попросив викликати свого адвоката. Після цього на місці перевірили купюри. Весь процес фіксувався на відео.

Ці свідки йшли за запитом прокуратури. За клопотанням захисту є ще 8 свідків. Наступного разу допитають чотирьох.

Обвинуваченому продовжили запобіжний захід.

Як повідомляв КУРС, 12 березня Богдана Чупірчука та директора спортивного комплексу Івана Слюсара затримали під час одержання хабара. Чиновники вимагали та одержали 5 тисяч доларів США та 7 тисяч гривень.

За таку винагороду посадовці обіцяли позитивне вирішення питання щодо надання в оренду нежитлових приміщень для здійснення підприємницької діяльності на території стадіону. Затримано зловмисників було під час одержання коштів.

Прокуратурою Івано-Франківської області вже завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо посадовця. Обвинувальний акт стосовно Чупірчука Б. В. скеровано для розляду по суті до Івано-Франківського міського суду за ч. 3. ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Кілька судових засідань переносили через хворобу обвинуваченого. На минулому засіданні свідчення давала Олена Сірик, яка і подала заяву до правоохоронних органів.

Іван Слюсар визнав свою вину та отримав свій судовий вирок – 25,5 тисяч гривень штрафу із позбавленням права обіймати посади протягом двох років

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: