субота, 23 лютого

Відмінні оцінки – безкоштовна освіта. Це можливо відтепер і в приватному вузі

В Україні триває процес зовнішнього незалежного тестування, але вже задовго до початку майбутні абітурієнти визначились з фахом, яким мріють оволодіти.

Про те, чим керуються при виборі вищого навчального закладу, на дні відкритих дверей в Університеті Короля Данила розповіли майбутні абітурієнти.

"Я не визначалась з вузом, – розповідає Наталя, – я бачу себе в майбутньому журналістом, тому буду подавати документи в ті вузи, де зможу вивчитись на нього. Здала вже предмети, необхідні для вступу, бали маю високі, тож сподіваюсь, що зможу вступити і на безкоштовне навчання. Мені дуже сподобалось під час презентації УКД, що у вас можна отримати таку нагоду. Адже зазвичай вважають, що приватний виш обов’язково платний".

"Наша донька дуже наполеглива, – вступає в розмову Наталина мама Світлана, – вона добре закінчила школу, гарно здала ЗНО. Я, звісно, не примушую її, але можливість навчатись безкоштовно для нашої сім’ї було б прекрасною допомогою, адже фах журналіста передбачає ще й постійне самонавчання: отже зекономлені на академічній освіті кошти можна скерувати на участь доньки в різних фахових симпозіумах, конференціях. Думаю, що вона була б відмінницею навчання і тут".  

В Університеті Короля Данила майбутнім журналістам є де розвернутись: студенти готують та ведуть авторські програми на студентському радіо, вчаться знімати телевізійні сюжети, випускають студентську газету "Логос".

"Цього року всі абітурієнти, які успішно складуть ЗНО, зможуть здобувати в УКД улюблений фах безкоштовно", – говорить ректор університету Андрій Луцький.

Отже, безкоштовно в Університеті Короля Данила зможуть навчатися ті абітурієнти, які отримали на ЗНО 180-200 балів. Для абітурієнтів, які отримали 160-180 балів, Університет надає 50% знижку на навчання.
Серед особливостей навчання в Університеті Короля Данила – постійні практичні заняття, участь у програмах обміну та стажування, активне студентське дозвілля.


Безкоштовне навчання та знижки переглядаються за результатами заліково-екзаменаційної сесії. Відмінне навчання гарантує продовження знижки.

Університет Короля Данила, вул. Є. Коновальця, 35, м. Івано-Франківськ. Тел. 068 755 75 75, 099 755 75 75.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ