fbpx

Віктор Шевченко: "Село повинно мати якісну медицину"

Суспільство 16:57, 23.10, 2017

У Букачівській міській лікарні ремонтують три корпуси: поліклініку, лабораторію та адміністративне приміщення. У планах на наступний рік – ще два будинки.

Виділення коштів на ремонт, а це більше мільйона гривень, домігся укропівець, народний депутат України Віктор Шевченко.

Ця міська лікарня обслуговує більш як 8 тисяч пацієнтів із 12 населених пунктів. Щодня тут приймають до півсотні хворих з усіх навколишніх сіл. Проте і медики, і пацієнти змушені перебувати у жахливих умовах. Понад 30 років без ремонту. До такого жалюгідного стану чиновники довели цей заклад.

1

Проте сьогодні подвір’я Букачівської міської лікарні нагадує мурашник. Крім медиків, тут скрізь метушаться ремонтники. Роботи чимало. І все треба виконати в термін.

"Будівля ще австрійська, стара і прогнила. Ми повністю замінили дах, зняли штукатурку, якраз беремось за встановлення вікон і дверей. А також утеплюємо корпуси. До середини листопада зробимо все повністю", – каже підрядник Андрій Дідик.

2

Більш я три десятиліття заклад очолює Зеновій Кучинський. Попри аварійні приміщення та старе обладнання йому вдалось впровадити на базі лікарні новітні методи лікування. Медик поєднав традиційну та східну медицину. Каже, це дає добрий результат. Віднедавна на базі лікарні проходять реабілітацію воїни АТО. Проте самотужки утримувати приміщення у придатному стані персонал більше не в змозі.

3

"30 років ми матеріально-технічну базу не ремонтували, а утримували власними силами. Знаєте, якщо у вікно дує, в стіні тріщини розміром з долоню, а зверху капає на голову, то яке може бути комфортне лікування? Чи як лікар має відсидіти тут зміну?" – каже Зеновій Кучинський.

Тому медики звернулись із проханням допомогти із ремонтом лікарні до народного депутата України Віктора Шевченка. За сприяння укропівця із фонду соціально-економічного розвитку на Букачівську міську лікарню виділили більш як мільйон гривень.

4

"Я задоволений, що вдалося допомогти цьому колективу і пацієнтам. Адже приміщення, яким понад століття, розвалювались. Зараз тут перекривають дах, замінюють вікна, утеплюють фасад. А це означає, що заклад працюватиме і надаватиме місцевому населенню якісні послуги. Адже без доброї медицини неможливий розвиток села. Як і без села неможливий розвиток України", – зазначив Віктор Шевченко.

Місцеві медики ремонтами не натішаться.

"Ми дуже задоволені, що за нас дбають. Нарешті ми працюватимемо у нормальних умовах", – каже травматолог Дмитро Валовіна.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: