fbpx

ВООЗ просить не влаштовувати паніку та істерику через звичайний грип

Суспільство 15:32, 27.01, 2016

У Всесвітній організації охорони здоров'я кажуть, що у Північній півкулі на грип за зиму хворіють до 20% населення. У нинішньому сезоні переважає вірус A/H1N1, або "свинячий" грип, який не викликає у фахівців ВООЗ особливого занепокоєння.

Вірус А/H1N1 є різновидом сезонного грипу, і жодних причин для серйозного занепокоєння з приводу його немає, заявив прес-секретар Всесвітньої організації охорони здоров'я Крістіан Ліндмейєр, передає Дзеркало тижня

Він наголосив, що грип у зимові місяці – нормальне явище в усіх країнах Північної півкулі. За інформацією ВООЗ, кожен рік протягом осінньо-зимового сезону на грип хворіє до 20% населення Північної півкулі. Згідно з даними Європейського бюро ВООЗ, в нинішньому сезоні переважає вірус A/H1N1. Відомо, що хвороба, викликана вірусом грипу A/H3N2, може протікати у важкій формі у людей літнього віку, а вірус A/H1N1, який у 2009 році став причиною пандемії і циркулює в нинішньому сезоні, частіше викликає важке захворювання у більш молодих і в цілому здорових дорослих. Близько 80% всіх вірусів грипу типу А припадає на A/H1N1.

У зв'язку з цим ВООЗ рекомендувала медикам звертати особливу увагу на вірогідність діагнозу "важкий грип" у молодих і в цілому здорових дорослих і надавати їм відповідну допомогу.

За даними МОЗ, з початку сезону захворюваності на ГРВІ та грип в Україні перехворіли 2,9 млн осіб. Як повідомляв КУРС, на Прикарпатті майже 12 тисяч хворих на грип та ГРВІ, половина – діти. Днями медики заявили, що захворюваність в області пішла на спад
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: