fbpx

Як у Франківську за мільйон відреставрували фасад пам'ятки на вулиці Курбаса. ФОТО

Суспільство 16:58, 07.12, 2018

В Івано-Франківську закінчили реставрувати фасад однієї з найцікавіших пам'яток міста – житлового будинку на вул. Курбаса, №5-7-9.

Фото відреставрованого фасаду виклав у мережу на своїй сторінці мер Франківська Руслан Марцінків. 

"Завершилась реставрація будинку на вул. Леся Курбаса, 5-7-9. Краса, чи не так?" – поцікавився міський голова у ФБ-спільноти.

Будинок на вулиці Леся Курбаса, 5-7-9 – це один будинок на три під’їзди. Уважається найкращим зразком архітектури в стилі Віденської сецесії у Франківську. Також це один з найпротяжніших по фасаду історичних житлових будинків – близько 65 метрів.

До робіт на об’єкті залучали кваліфікованих спеціалістів-реставраторів, які завершили аналогічні роботи на пам'ятках вулиці Шевченка, повідомили в Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини. 

Згідно з проектно-кошторисною документацією, реставрація цілого фасаду, включно з реставрацією вхідних дверей, коштувала бюджету міста 941 695 гривень.

Нагадаємо, реставраційні роботи на Курбаса мали завершити ще наприкінці літа, але через брак кваліфікованих фахівців це зробити тоді не вдалося.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: