fbpx

З понеділка зросте вартість проїзду у франківських тролейбусах

Суспільство 19:29, 30.03, 2019

З понеділка, 1 квітня, згідно з рішенням виконавчого комітету, вартість проїзду у тролейбусах м. Івано-Франківська становитиме 4 грн. .

Про це нагадують в КП "Електроавтотранс".

Для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації та студентів професійно-технічних навчальних закладів при наявності дійсного студентського або учнівського квитка, незалежно від форм власності вартість проїзду становитиме 2 грн. Придбані раніше квитки по 2 грн та по 1 грн будуть недійсні!

"Тариф на проїзд у міському електротранспорті був незмінним з 2015 р., в той час як інші міста в Україні встигли його змінити у набагато більших обсягах або навіть двічі за цей час",  зазначають на підприємстві.

З 2015 по 2019 рік на підприємстві відбулося кілька важливих змін. Зокрема, придбали 18 тролейбусів, 16 з яких спарені ("гармошки"), а ще 12  низькопідлогові. Добудували тролейбусну мережу до Обласної лікарні, зворотну лінію по вул. Вовчинецькій-Привокзальній та загалом оптимізували мережу тролейбусних маршрутів.

Цього року анонсують ще надходження нових тролейбусів, придбаних за кошти ЄБРР, та плановий старт будівництва тролейбусної мережі в мікрорайон "БАМ".

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: