fbpx

Андрій Сторожук пояснив ситуацію щодо волонтерів Зе!Команди

Політика 17:52, 04.07, 2019

Кандидат у народні депутати України Андрій Сторожук пояснив ситуацію щодо волонтерів Зе!Команди.

«Останнім часом дуже часто обговорюють волонтерів, які долучилися до роботи зе-команди в Івано-Франківську. Представники мого політичного штабу для поширення газет, листівок та іншої агітаційної продукції запрошують лише повнолітніх. Якщо ви побачите дітей, які ходять у брендованому одязі, то одразу скажу, що ці футболки і кепки зеленого кольору були і є у вільному доступі політичного штабу. Крім того, ці сувеніри безкоштовно роздавали під час промоакцій та офіційного відкриття Зе!Офісу. Будь-хто міг узяти футболки і використовувати їх так, як хоче», – зазначив Андрій Сторожук.

Повнолітні волонтери

Останнім часом дуже часто обговорюють волонтерів, які долучилися до роботи Зе!Команди у Івано-Франківську. Представники мого політичного штабу для поширення газет, листівок та іншої агітаційної продукції запрошують лише повнолітніх. І ось моя позиція 👇👇👇#зедепутат #зеСторожук #зеІваноФранківськ #округ83

Опубліковано Слуга Народу – Андрій Сторожук – 83 округ Четвер, 4 липня 2019 р.

Андрій Сторожук додав: те, що в більшості брендований одяг Зе!Команди носить молодь, свідчить лише про позитивні зміни в суспільстві.

«Саме молоді люди є рушійною силою змін. Їм не заборониш бути в тренді, висловлювати своє бачення та погляди на ситуацію в країні. Я чудово розумію, що моїми опонентами не зовсім позитивно сприймається така величезна кількість прихильників Зе!Команди. Але я раджу активістам краще звернути увагу на підкуп виборців продуктовими пакетами і бруківкою, які використовують окремі політичні сили, що звикли працювати шляхом фінансових схем, пірамід та інших брудних технологій», – підсумував Андрій.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: