fbpx

Франківськ підтримав мистецький марафон Вільне небо/Free Sky

Політика 16:18, 25.03, 2022

Сьогодні на підтримку заклику українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Європи та інших держав світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну в обласному центрі відбулася мистецька акція «Вільне небо/Free Sky».

Для жителів та гостей міста виступили музиканти академічного камерного оркестру «Harmonia Nobile» під керівництвом народної артистки України Наталії Мандрики та струнного ансамблю «Quatro Corde» під керівництвом Анжели Приходько, солісти-вокалісти обласної філармонії імені Іри Маланюк.

Концертна програма розпочалася із виконання Державного Гімну України. Відтак у виконанні музикантів прозвучали відомі музичні твори.  

Захід організували за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Івано-Франківської ОВДА та управління культури міста Івано-Франківська.

Мистецький марафон стартував 9 березня в Києві, продовжився в Одемі, Львові, Рівному 18 березня, у місті Дніпро 19 березня, місті Чернівці 22 березня, місті Запоріжжя 23 березня. Нині марафон підтримав Франківськ.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: