fbpx

Франківська нардепка Оксана Савчук засудила "гендерні" укази Байдена

Політика 15:06, 26.01, 2021
НА ФОТО: Оксана Савчук

Народна депутатка України, “свободівка” з Івано-Франківська Оксана Савчук обурена указом президента США Джо Байдена про запобігання дискримінації за гендерною ідентичністю і сексуальною орієнтацією. Савчук, яка у Верховній Раді України є співголовою депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина», вважає цей указ Байдена наступом на родинні цінності і “нашу біологічну природу”.

Про це Оксана Савчук написала на своїй офіційній сторінці у Facebook:

Американський президент Байден теж включив турборежим. У перші години після інавгурації підписав 15 указів і встановив рекорд. Серед указів дуже суперечливі. Один з них дозволяє чоловікам ходити в жіночі туалети і роздягальні, а також брати участь у жіночих змаганнях. Так звані привілеї передбачені для тих чоловіків, які вважають себе жінками, чи хлопчиків, які думають, що вони дівчатка.
Це політика нездорового глузду. Співробітники консервативного науково-аналітичного центру The Heritage Foundation вже б’ють на сполох. І закликають іти в суди та запроваджувати нові закони, які захищатимуть традиційні сімейні цінності, релігійні засади і нашу біологічну природу як чоловіка і жінки.
Глобалізація має вплив і на Україну. Щоразу на депутатський прийом до мене приходять батьки, які знаходять у шкільних підручниках спекуляції на тему гендеру. Інформація подається так, що дитина має засумніватися, ким вона є – дівчинкою чи хлопчиком. Такі речі неприпустимі і негативно впливають на інститут сім’ї. А це основа для творення міцної держави.

Оксана Савчук запевнила, що як співголова депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» буде відстоювати сімейні і християнські цінності, і закликала громадян України до популяризації родинних традицій.

Як писав КУРС, Оксана Савчук та фракція “Свободи” в Івано-Франківській міській раді ініціювали звернення до ВРУ з вимогою запровадити адміністративну відповідальність за “пропаганду гомосексуалізму”.

Варто нагадати, що Джо Байден ще до перемоги на виборах обіцяв захищати права трансгендерних людей, зокрема скасувати укази Дональда Трампа, які обмежували можливості деяких трансперсон служити в армії. Свого часу Трамп заборонив брати на військову службу осіб, які не завершили трансгендерний перехід (зміну статі).

25 січня Байден підписав указ під назвою “Запобігання і боротьба з дискримінацією за ознакою гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації”. У ньому, зокрема, йдеться про те, що жіночі притулки, спортивні асоціації і заклади охорони здоров’я не повинні дискримінувати тих, хто ідентифікує себе як жінок. Також Байден зняв усі перепони для служби транслюдей в армії.

Втім, як зазначив кореспондент ВВС з гендерних питань Мега Мохан, у США також висловлюються думки, що права трансгендерів протирічать правам жінок, і Білому Дому буде непросто зробити так, аби задовольнити обидві сторони.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: