Франківські баскетболістки виграли третій етап чемпіонату України 3х3

Політика 20:21, 03.08, 2020

В Кам’янському відбувся третій етап чемпіонату України з баскетболу 3х3, за підсумками якого було визначено переможців у жіночій та чоловічій сітках змагань.

У чоловіків чемпіоном турніру стала команда Чорновики (Дмитро Липовцев, Ілля Нємцу, Максим Нікітін, Михайло Горобченко), яка у напруженому фіналі перемогла Фантазерів (Анатолій Конєв, Костянтин Анікієнко, Олександр Тищенко, Ярослав Кадигроб) — 21:18, повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України.

Третє місце у чоловіків посіла команда СумДУ (Ігор Юркевичус, Ігор Стародуб, Ілля Кабацюра, Сергій Старцев), яка у втішному фіналі здолала Peace Duck (Артем Ковальов, Микита Ханча, Дмитро Головчик, Владислав Куриленко) – 21:9.

У жінок чемпіонками стали гравчині БК Франківськ (Тетяна Юркевичус, Дар’я Тимофеєва, Олена Тетерук, Ксенія Афанасьєва), які у фінальному матчі здолали Устриць на карантині (Світлана Колібабчук, Ганна Бакал, Наталія Булавітська, Яна Самур) — 16:14.

Призовий фонд чоловічого турніру від преміум-спонсора адвокатського об’єднання Еквіта становитиме 50 тисяч гривень. Жінкі розіграють між собою 10 тисяч гривень.