fbpx

"Голос"- RIP: Тищенко складає повноваження голови прикарпатського "Голосу" і виходить з партії

Політика 09:36, 04.08, 2021
НА ФОТО: Володимир Тищенко

Володимир Тищенко склав повноваження голови Івано-Франківської обласної територіальної організації партії “Голос” та написав заяву про вихід з партії.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Рішення про вихід з партії Володимир Тищенко прийняв після з’їзду “Голосу”, який відбувся 29 липня.

Тищенко зазначає, що досі не коментував публічно ті процеси, які відбуваються в «Голосі», бо сподівався, що вдасться вирішити внутрішні суперечки та зберегти партію.

Саме тому, за його словами, обласний осередок «Голосу» приєднався до осередків, які вимагали скликати з’їзд та розставити всі крапки над «І» – переобрати керівництво партії та фракції. Бо саме з фракції почався розкол в організації.

“Партійне керівництво начебто прислухалося до осередків та призначило дату з’їзду. Разом з тим почало робити все, щоб демократичний з’їзд не відбувся. У ручному режимі почали змінюватися керівники осередків та створюватися нові, головами яких стали лояльні люди до керівництва партії. Як один з делегатів з’їзду, я не підтримав ні виключення з партії «неугодних» нардепів, ні зміни до статуту, ні виключення з політради представників Львівщини Ростислава Добоша та Черкащини Віктора Євпака. Але голосів вистачило, щоби голова партії отримала повністю підконтрольну політраду”, – написав Тищенко.

Тищенко повідомляє, що після з’їзду йому зателефонувала Кіра Рудик і сказала, що бачила на камерах відеоспостереження, що він голосував не так, як треба. Мовляв, був зобов’язаний голосувати так, як вона сказала, а не так, як сам вважає за потрібне.

“Насправді, я зобов’язаний лише тим людям, яких переконав долучитися до партії, та виборцям, які підтримали «Голос» в Івано-Франківській області на місцевих виборах. Я приєднався до партії «Голос» тоді, коли її основними принципами були прозорість і чесність. Партія позиціонувала себе як політсила з демократичним підходом до політики. На жаль, Кіра Рудик відступила від цих принципів. Їй вдалося усунути від управління людей, які створювали партію, вона поставила власні амбіції вище за ідеологічні цінності. В результаті вона таки отримала кишенькову партію, але втратила довіру більшості її членів і головне – довіру своїх виборців. Я не збираюся перетворюватися в чиюсь маріонетку і відмовляюся брати участь в тих токсичних процесах, які відбуваються вже в кишеньковій партії «Голос». Тому я виходжу з партії і складаю повноваження голови Івано-Франківської ТОП “Голос”. “Голос” – R.I.P.”, – зазначив Тищенко.

Нагадаємо, 29 липня на з’їзді “Голосу” лідерка партії Кіра Рудик відзвітувала про роботу з часу проведення місцевих виборів жовтня. На запит частини партійців було поставлено на голосування питання довіри голові партії. 86% делегатів висловили свою підтримку чинній голові партії.

7 червня політик, волонтер та шоумен Сергій Притула заявив про свій вихід з партії «Голос». Але наголосив, що залишається в політиці.

Пізніше десять депутатів від “Голосу” заявили про розкол фракції. Вони вирішили створити власне об’єднання, водночас залишаючись у складі фракції. До об’єднання увійшли: Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараскін, Ярослав Юрчишин.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: