fbpx

«Надалі супутників я обиратиму обачніше», – Сергій Притула йде з «Голосу»

Політика 12:07, 07.06, 2021

Політик, волонтер та шоумен Сергій Притула заявив про свій вихід з партії «Голос». Але наголосив, що залишається в політиці.

«Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії «Голос». Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення, – написав Притула у фейсбуці. – Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло, і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд «Голосу» у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні «верхи» не чують «низів», і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд «Голосу» по всій Україні».

Сергій Притула зазначив, що обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва і мають максимально дистанціюватись від цього керівництва.

Втім, на переконання Притули, депутати місцевих рад повинні допрацювати свою каденцію у своїх містах та ОТГ.

«Люди, вас обрали не стільки через вашу партійну приналежність, а тому, що ви маєте відповідну репутацію та авторитет у своїх громадах! Тож відпрацюйте цей кредит довіри і заручіться підтримкою людей на наступні вибори», – закликав Притула.

Він подякував усім, хто віддавав свої голоси за «Голос» на парламентських та місцевих виборах, і зазначив, що це був правильний вибір, але перевірку владою пройшли не усі.

«Подібні «трафунки» мали місце в історії будь-якої партії. Але у випадку, коли хтось із депутатів з часом забуває про передвиборчі обіцянки і починає голосувати урозріз із бажанням своїх виборців, то саме тут і повинна проявитись позиція керівництва партії: очистити партійні ряди, розпочати процедуру застосування імперативного мандату, публічно засудити дії депутата тощо. Але відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на «зашкварні» голосування своїх депутатів на будь-якому рівні означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки. Ба більше, партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із «Голосу». А це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими «функціонерами» мені не по дорозі. І надалі супутників по тернистих шляхах української політики я обиратиму обачніше», – зазначив Притула.

Про подальші плани у політиці Притула обіцяв повідомити згодом.

У партії «Голос» відразу відреагували на заяву Притули.

«Ми не здивовані тим, що особисті амбіції Сергія Притули і бажання отримати керівні посади будь-якою ціною взяли гору над спільною ціллю – побудувати велику ліберальну партію в Україні та спільно втілювати всі програмні обіцянки, задекларовані протягом двох виборчих кампаній, у тому числі і паном Сергієм, – йдеться в заяві партії. – Але ми вітаємо Сергія Притулу з тим, що він зрештою визначився зі своїми політичними планами. Бажаємо йому удачі в побудові власного політичного проєкту, за який він, вочевидь, візьметься, а також у кар’єрі у шоу-бізнесі, яку він успішно продовжує».

Також у «Голосі» повідомили, що чекають на письмову заяву Сергія Притули про вихід.

«Те саме стосується тих, хто захоче долучитися до нього, бо сидіти на двох стільцях, по-перше, незручно, а, по-друге, безвідповідально. Бажання окремих партійців «Голосу» відмовитися від програмних засад, ліберальної ідеології, обіцянок, даних під час виборів, і йти своїм політичним шляхом жодним чином не зупиняє процес розбудови ліберальної партії, якою є «Голос», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, Сергій Притула балотувався на місцевих виборах 2020 року на міського голову Києа від партії «Голос».

Як писав КУРС, рік тому мандат народного депутата склав лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: