fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Громада просить залишити на посаді", - Марцінків досі не звільнив радницю, яку звинуватили у дерибані землі

"Громада просить залишити на посаді", - Марцінків досі не звільнив радницю, яку звинуватили у дерибані землі

Політика 21:02, 15.04, 2021

Незважаючи на свою обіцянку, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків досі не звільнив радницю в селі Колодіївка Галину Бринзей, на родину якої оформили понад 2 гектари громадського пасовища. Про це він заявив в ефірі ТРК “Вежа”.

Марцінків повідомив, що радниця досі перебуває на лікарняному. А ще за неї заступилася громада села, тому після її одужання міський голова подумає, що робити.

“В мене був схід села. З трошки менше як 600 жителів 540 одностайно проголосували за пані Галину. За те, щоб вона була старостою, коли будуть ці вибори, коли законодавець дасть можливість вибирати старост. Поки що цей тиждень ще на лікарняному, у неї був ковід. І відповідно, ми вирішуємо питання, що там дальше. Але є воля громади Колодіївки, яка просить залишити її на посаді. Будемо вирішувати ці питання після того, як вона вийде з лікарняного», – сказав Марцінків.

"Громада просить залишити на посаді", - Марцінків досі не звільнив радницю, яку звинуватили у дерибані землі 1

Нагадаємо, про звільнення Бринзей Марцінків повідомив ще 20 лютого.

“Я прийняв рішення, що по селу Колодіївка і по селу Добровляни з сьогоднішнього дня я усуваю радників міського голови від роботи. Тобто звільняю. Це моє право”, – сказав тоді Марцінків.

У фейсбуці написав, що буде “жорсткий до непорядності”.

"Громада просить залишити на посаді", - Марцінків досі не звільнив радницю, яку звинуватили у дерибані землі 2

Нагадаємо, мешканці села Добровляни під час моніторингу публічної кадастрової карти виявили, що наприкінці 2020 року частина громадського пасовища, яке мало статус земель запасу, стала приватною. Власниками ділянок на загальній площі 2,4 гектари  стали донька, невістка та батько свахи депутатки Івано-Франківської районної ради від ВО “Свобода” Галини Бринзей, яка раніше була депутаткою Тисменицької райради від цієї ж політсили, нині є радницею мера Івано-Франківська в селі Колодіївка.

Після розголосу Марцінків повідомив, що звільняє двох своїх радників – представницю села Колодіївка, депутатку Івано-Франківської райради від “Свободи” Галину Бринзей і представника села Добровляни Петра Кашубу.

Коли у березні газета “Галичина” повідомила, що Марцінків так і не звільнив радників, він звинуватив газету у брехні. Мовляв, радницю Галину Бринзей він не звільнив лише через те, що вона перебуває на лікарняному, але обіцяв відразу це зробити, як тільки вона одужає. Тепер Марцінків не такий категоричний у заявах.

"Громада просить залишити на посаді", - Марцінків досі не звільнив радницю, яку звинуватили у дерибані землі 3

Зауважимо, що вперше Марцінків заявив, що начебто звільнив Бринзей ще 20 лютого, а на лікарняному вона перебуває з 1 березня.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: