fbpx

Які партії проходять до ВРУ – свіжі соцопитування

Політика 17:23, 18.07, 2019

Лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 49,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Про це йдеться в результатах опитування, проведеному Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 13-17 липня 2019 року.

Також наразі долають прохідний бар’єр партія «Опозиційна платформа – За життя» (10,5%), партія «Європейська Солідарність» (7,7%), «Батьківщина» (6,9%) та партія «Голос» (5,9%). Партію «Сила і честь» готові підтримати 3,8%, «Опозиційний блок» – 3,1%, Рейтинг інших політичних сил – менше 3%.

Як йдеться в дослідженні, 41% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 37% – у неправильному, 22% – не визначилися з цього питання. Найкраще оцінюють напрямок розвитку країни на Заході та у Центрі, відносно гірше – на Сході. Більш оптимістичними залишаються  молодь та виборці «Слуги народу». Натомість найбільш песимістичними є симпатики партій «Європейська Солідарність» та «Опозиційна платформа – За життя».

58% опитаних задоволені діяльністю Президента України Володимира Зеленського, 19% – протилежної думки, ще 24% – поки не змогли сформувати своє ставлення до нього. 28% позитивно оцінюють роботу очільника Уряду Володимира Гройсмана, з іншого боку 62% – негативно. Роботою Верховної Ради незадоволені більш як 80% респондентів, задоволені – лише 7%.

В опитуванні взяли участь 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: