fbpx

Івано-Франківське управління лісового господарства очолив Віктор Сахнюк

Політика 12:07, 10.06, 2019

Новим начальником управління лісового і мисливського господарства в Івано-Франківській області став Віктор Сахнюк.

Як повідомляв КУРС, Руслан Осташук написав заяву на звільнення з посади начальника управління ще в середині травня цього року і її погодили в Івано-Франківській обласній державній адміністрації. Цікаво, що при цьому і сам Руслан Осташук, і в ОДА відмовлялися коментувати ситуацію і наполягали, що в управлінні не сталося жодних кадрових змін.

Сьогодні на представлення нового керівника управління зібралися начальники районних держлісгоспів і активісти, які підтримували Осташука. Призначене на 10 годину ранку представлення почалося о 12-й.

Осташуку на прощання подарували букет троянд. “Життєві обставини іноді вище нас. Я знаю, що ви сумлінно і відповідально ставилося до своєї роботи”, – сказав в. о. голови Держлісагентства Володимир Бондар. 

Івано-Франківське управління лісового господарства очолив Віктор Сахнюк 1

Бондар зачитав наказ про переведення Сахнюка з чернівецького обласного управління до івано-франківського. “Віктор Анатолійович Сахнюк – людина молода, але професійна, вимоглива. Добре знає свою справу. Ви відчуєте, як легко і добре з ним працювати”, – сказав Бондар.

Івано-Франківське управління лісового господарства очолив Віктор Сахнюк 2

Сахнюк подякував за високу довіру і пообіцяв “разом із лісівниками області забезпечити добрий розвиток лісового господарства”.

Призначення Сахнюка відбулося без оголошення конкурсу на посаду – наказом про переведення. “Я вважаю, що ротація керівників регіонів себе виправдовує. Це не дозволяє скластися уставленим стосункам. І керівники можуть проявити себе в нових умовах”, – сказав Бондар і додав, що ротація відбувається ще у трьох обласних управліннях, а для чотирьох заплановані конкурси. 

Про нового начальника відомо небагато: Віктор Сахнюк очолював обласне управління лісгоспу в Чернівецькій області з 2 січня 2018 року. До призначення в Чернівці працював першим заступником-головним лісничим Волинського ОУЛМГ.  7 червня цього року він подав у НАЗК декларацію перед звільненням.

У Чернівцях Сахнюк запам’ятався хіба комічним епізодом під час обшуків в управлінні лісового господарства 28 серпня 2018 року. Обшук проводили працівники з Генеральної прокуратури та Київського СБУ. Вони вилучили документи.

Сахнюк під час того обшуку двічі бігав за захистом до голови Чернівецької ОДА. Аби вибратися з кабінету, він змушений був лізти через вікно. Під час втечі пошкодив коштовну гардину.

Нагадаємо, Руслан Осташук обіймав посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства з червня 2017 року.

Конкурсна комісія визнала Осташука переможцем конкурсу на посаду, незважаючи на те, що той не зміг пригадати тем своїх наукових праць. Результати конкурсу у суді оскаржив інший кандидат на посаду начальника – Роман Олійник. Суди тривають досі. 

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: