fbpx

Косівська міськрада висловила Зеленському занепокоєння «формулою Штайнмаєра»

Політика 07:56, 05.10, 2019

На позачерговій сесії Косівська міська рада звернулася до президента Володимира Зеленського щодо ситуації навколо «формули Штайнмаєра».

«Ми прекрасно усвідомлюємо, що питання зовнішньої політики знаходяться поза компетенцією органів місцевого самоврядування, однак вважаємо, що маємо моральне право звертатись до того, від кого залежать ці питання. Бо підписувати міждержавні угоди Вам, а в разі невірного рішення збирати волонтерську допомогу, хоронити своїх друзів і рідних – нам», – йдеться у зверненні.

Депутати Косівської міськради нагадують Зеленському, що жодні підписані угоди Російською Федерацією не виконувались, чи це стосується Будапештського меморандуму, чи Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.

«Як тільки Російській Федерації стає вигідно, вона одразу нахабно й цинічно порушує всі попередні домовленості. Ще в XIX столітті людина, завдяки якій утворилась Німецька держава – Отто фон Бісмарк, сказав: «Договір із Росією не вартий того паперу, на якому написаний». Як бачимо, з того часу нічого не змінилось, і нам не зрозумілий оптимізм тих, хто вважає, що щось раптом зміниться.
Також нам не зрозуміле прагнення умиротворити агресора, адже, як показує історичний досвід, це дає прямо протилежний ефект. Достатньо згадати Мюнхенську угоду, якою держави Західної Європи пробували умиротворити Гітлера шляхом територіальних поступок. Те, що відбулось потім – Друга світова Війна, 70 млн жертв, Холокост, – відомо кожному. На наше тверде переконання, зупинити агресію Російської Федерації можна не переговорами, не спробами умиротворення, а тільки шляхом швидкого розвитку Української Держави, підвищення боєздатності армії, створенням ефективної територіальної оборони. Бо як каже давня мудрість – «хочеш миру – готуйся до війни», – переконують президента косівські обранці.

Вони застерігають Зеленського від «суперечливих і неправильних кроків», які можуть призвести до розколу суспільства, чим негайно скористається агресор.

«Тому просимо Вас добре зважити всі майбутні рішення, адже від цього залежить доля всіх нас і доля Української Держави», – підсумовують у зверненні.

Косівська міськрада висловила Зеленському занепокоєння «формулою Штайнмаєра» 1

Нагадаємо, 1 жовтня стало відомо, що Україна погодилася на так звану формулу Штайнмаєра. Спершу про це повідомили російські ЗМІ, потім брифінг дав президент Володимир Зеленський.

В Івано-Франківську на площі біля адмінбудівлі ОДА відбулося віче ветеранів російсько-української війни, на якому прийняли резолюцію до представників влади щодо «формули Штайнмаєра».

Івано-Франківська обласна рада 3 жовтня теж виступила проти реалізації  “формули Штайнмаєра”.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: