fbpx

Лісгоспи Прикарпаття виставили на продаж 125 400 кубів деревини

Політика 14:46, 09.06, 2020

15 червня Прикарпатська універсальна товарна біржа проведе електронні аукціонні торги необробленою деревиною, що планується до заготівлі у третьому кварталі 2020 року.

Лісогоспи виставили на прдаж 125 400 куб. м необробленої деревини. З них 72 300 куб. м лісоматеріалів круглих та 53 100 куб. м дров’яної деревини як промислового, так і непромислового використання, повідомляє пресслужба обласного управління лісового і мисливського господарства.

Серед лісоматеріалів круглих для потреб переробки на продаж виставили:

  • ялинових – 50,5 тис. куб. м;
  • ялицевих – 10,1 тис. куб. м;
  • букових – 7,4 тис. куб. м;
  • дубових – 1,18 тис. куб. м;
  • вільхових та березових – 1,13 тис. куб. м.

До участі в електронних торгах запрошують усі деревообробні підприємства.

Для потреб плитного виробництва також виставлено на продаж 29,2 тис. куб. м дров’яної деревини хвойних порід та 3,5 тис. куб. м – м’яколистяних порід.

Для виробництва деревного вугілля, дров колотих, енергетичної тріски виставлено на продаж 11,2 тис. куб. м дров’яної деревини твердолистяних порід.

Лісогосподарські підприємства гарантують учасникам аукціону своєчасну та якісну поставку лісопродукції у визначені договором терміни.

Інформація щодо обсягів лісопродукції та цін на неї в розрізі лісогосподарських підприємств розміщена на сайті Прикарпатської універсальної товарної біржі – http://pfg.if.ua/.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: