fbpx

"Не красти": Шмигаль дав завдання майбутнім головам РДА

Політика 14:05, 28.10, 2019

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль сказав, що очікує призначення голів райдержадміністрацій вже цього тижня.

«Через програму “Ліфт” у нас пройшло пів тисячі людей. Чоловік 60 я через себе пропустив на співбесідах. Велика частина цих людей вже подана на Кабінет Міністрів, на погодження в Офіс президента. Сподіваюся, до кінця тижня або більша частина, або всі голови РДА будуть призначені», – розповів Шмигаль.

Голова ОДА поставив перед майбутніми головами РДА три головні завдання: успішно завершити децентралізацію в кожному районі; ліквідувати наступного року РДА як установи, не красти.

«Тому що будуть ОТГ, а РДА – вже не будуть. Функція голів РДА: грамотно провести ліквідацію. Працівники РДА – це величезний кадровий ресурс, потенціал для майбутніх ОТГ. Це навчені в доброму смислі цього слова бюрократи, які зможуть якісно і корисно виконувати свою роботу для ОТГ. Тому що більшість людей, які працюють в РДА, мало дотичні до корупції. Вони просто відповідально і якісно виконують свою роботу. Тому до голів РДА, які сьогодні присутні на селекторі, даю меседж: кого встигнете відхопити собі з найкращих кадрів на початках для ОТГ – це і буде ваша перевага», – сказав Шмигаль.

«І третє завдання – це не красти. Воно насправді перше, але я на ньому закінчую, бо найкраще запам’ятовується остання фраза. Для майбутніх голів РДА це питання номер один», – підсумував він.

Нагадаємо, минулого місяця Зеленський звільнив усіх 14 голів РДА на Прикарпатті.

У серпні Шмигаль оголосив про початок прийому резюме кандидатів на посаду очільників усіх 14 райдержадміністрацій Прикарпаття. Відбір на посади відбувається через проєкт команди президента LIFT.

Нещодавно Шмигаль розповів, як відбирають кандидатів на посади голів районних держадміністрацій.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: