Нардеп з Калуша від “Слуги народу” Олег Марусяк пройшов перевірку на детекторі брехні щодо того, чи отримували члени бюджетного комітету ВРУ хабарі за голосування проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем. Йдеться про законопроєкт №2047, яким “електронні майданчики” як обов’язкові посередники повністю прибираються з системи оцінки.
За попередніми результатами детектора брехні народний депутат від “Слуги народу” Олег Марусяк картає себе через недостатню освіченість для роботи у Верховній Раді. Про це заявила голова науково-методичної ради Всеукраїнської асоціації поліграфологів Жаннетта Половнікова після проведення дослідження, пише “Українська правда“.
“Отримані певні реакції, які свідчать, що досліджувана особа сама картає себе, бо вважає, що має недостатньо освіти і знань для роботи у Верховній Раді. Більше ніякої прихованої інформації не було, крім того, що пан депутат вважає, що має трохи замало знань для такої роботи”, – сказала Половнікова.
Сам Марусяк запевнив, що собі не дорікає.
“Я себе за це не картаю. Все у мене з цим добре. Я входжу в цей ритм. Зовсім новий вид діяльності. До цього часу я ніколи не був публічною особою, тому для мене це незвична ситуація”, – сказав він.
Поліграфолог запевнила, що Марусяк не володіє жодною прихованою інформацією щодо отримання коштів за провалений законопроєкт.
Також, за словами Половнікової, Марусяк нікого з колег по партії не підозрює у тому, що вони могли взяти хабар. При цьому вона повідомила, що остаточні результати дослідження будуть відомі 25 жовтня у другій половині дня.
Підприємство нардепа займається вантажним автомобільним транспортом, будівельними роботами, наданням в оренду будмашин, оптовою торгівлею деревини, будматеріалами і т. д.
Читайте також: Як у Франківську детектор брехні виявляє злодіїв і рятує шлюби
Марусяк член комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. У комітеті він відповідає за питання щодо організації та оподаткування грального бізнесу.
Марусяк голосував “проти” винесення на розгляд Ради доопрацьованого законопроєкту, що ліквідує “схему” з посередниками.
Після оприлюднення такої інформації у ЗМІ САП зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину 11 нардепами.