fbpx

У «Голосі» закликають Зеленського підписати закон про визнання «Пласту»

Політика 18:27, 15.07, 2019

Непідписання Президентом Зеленським закону про визнання «Пласту» - антиукраїнське рішення, вигідне тільки п’ятій колонні Кремля. Це непорозуміння потрібно негайно виправити, адже патріотичне виховання молоді - основа для успішної країни.

Так на непідписання Зеленським закону відреагував кандидат у народні депутати по 87-му округу від партії «Голос» Святослава Вакарчука Володимир Тищенко.

 «Причини такого кроку для мене дивні та, м’яко кажучи, незрозумілі. Патріотизм та національна ідентичність – це основоположні поняття будь-якої нації. Це речі, без яких неможливо збудувати успішну державу та державу взагалі!» – обурився політик.

У «Голосі» закликають Зеленського підписати закон про визнання «Пласту» 1
Володимир Тищенко

Тищенко відзначив, що патріотичне виховання молоді – це основа основ для розвитку країни і «Пласт» – це сама та організація, яка взяла на себе цю місію і займалася цим з 1911 року в Україні.

«Те, що «Пласт» й досі не був визнаний – це одна з найбільших помилок законотворців за часів незалежної України, а те, що проголосований Радою закон про визнання «Пласту» не підписав президент… це дуже тривожний сигнал нам усім», – впевнений Тищенко.

Він зауважив, що скаутські організації з патріотичного виховання молоді є у багатьох успішних країнах світу: США, Німеччині, Франції, Голландії, Швеції, Норвегії та навіть сусідній Польщі.

«Кожен народ, який ідентифікує себе як єдину націю, НЕ МОЖЕ не займатися патріотичним вихованням молоді! Це суперечить і логіці, і здоровому глузду! Якби держава приділяла цьому питанню належну увагу, ми б зараз не мали проблем з сепаратистськими настроями на Сході, а Крим би не здався окупанту без жодного пострілу! Це треба розуміти та усвідомлювати!» – заявив він.

Володимир Тищенко впевнений: непідписання закону про визнання «Пласту» – це відверто антиукраїнське рішення і крок назад.

«Невизнання «Пласту» вигідне тільки одному суб’єкту внутрішньої політики України – п’ятій колоні Кремля. Сподіваюсь на негайне реагування президента, щоб виправити це непорозуміння», – додав Тищенко.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: