Суспільство 09:55, 09.10, 2024

5-6 жовтня в місті Монор, Угорщина, відбувся Міжнародний турнір з таеквон-До “Eagles Cup”. Прикарпатські спортсмени виступили на ньому в складі збірної команди України, пише КУРС з посиланням на Департамент молодіжної політики і спорту.

Україну на змаганнях представили спортсмени з 10 клубів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До – Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львьвівської, Тернопільської, Черкаської областей та міста Києва.

21 золоту медаль здобули на Міжнародному турнірі з таеквон-до прикарпатські спортсмени 1

За кількістю здобутих медалей переможцями турніру серед спортивних клубів стали прикарпатці – вихованці СК “Solovey Team” Івано-Франківської ДЮСШ №1 олімпійського резерву, заслужені тренери України Олег Соловей, Катя Соловей, Віталій Соловей, Вікторія Соколовська та Артур Кузьмін (Івано-Франківськ). Франківці здобули 21 золоту, 12 срібних та 15 бронзових медалей.

Для спортсменів національної збірної команди України цей турнір став черговим етапом підготовки до Кубку світу-2024, який відбудеться наприкінці жовтня в Аргентині. Україна завершила змагання в Угорщині золотим призером турніру.

Нагадаємо, чотири медалі завоювали на чемпіонаті Європи з таеквон-до франківські спортсменки.