fbpx

3027 франківських призовників не з’явилося на комісію

Суспільство 09:07, 13.04, 2021

В Івано-Франківську під час весняного призову на призовну комісію викликали 3555 чоловіків. З них з’явилося 528 осіб, неявка становить 3027 призовників. Про це повідомив на оперативній нараді у міського голови військовий комісар Івано-Франківська Ігор Сорокопуд.

За його словами, в Івано-Франківську планове завдання призову у ЗСУ та інші військові формування України становить 75 осіб.

«7-8 квітня відбулися перші відправки до ЗСУ та в інші військові формування України, відправлено 10 осіб. Наступна відправка запланована на 15 квітня, і крайня відправка на 17 червня цього року, – каже Сорокопуд. – Я вважаю, що низький рівень свідомості та призовної культури громадян призовного віку, відсутність почуття обов’язку та відповідальності перед своєю державою, перед своєю Батьківщиною є тим, що призовники не в повній мірі розуміють значимість виконання військового обов’язку».

За словами Сорокопуда, багато призовників змінили місце проживання або на початку призовної кампанії виїхали за кордон.

Нагадаємо, на строкову військову службу призиваються придатні за станом здоров’я чоловіки від 18 до 27 років.

«Ми розуміємо, що теоретично може бути загострення на Сході. Ворог розгортає додаткові сили до дня так званої побєди, тому можемо мати непрості ситуації у травні-червні. Тому необхідно мобілізуватися. Хоча призов – це не є мобілізація у зону бойових дій, але призов – це один з моментів, як підвищити боєздатність Збройних сил України», – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він також доручив керівнику муніципальної варти Михайлу Шутаку скласти список добровольців для віправлення на Схід у разі загострення.

«Я не думаю, що буде повномасштабне вторгнення, але провокації серйозні готуються», – сказав Марцінків.

Нагадаємо, під час весняного призову з Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби буде направлено 435 призовників.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: