fbpx

38 українських міст: у франківському "Ваґабундо" готують виставку "Для Бога я створю найкраще"

Суспільство 16:40, 17.03, 2022

В Івано-Франківську у відкритому просторі “Ваґабундо” монтують виставку малюнків “Для Бога я створю найкраще”, яку щороку проводить ініціатор конкурсу Ярема Стецик із командою.

Виставку відкриють об 11.00 в суботу, 19 березня.

Доти щодня до відкриття спільний монтаж – також на 11.00.

“В умовах війни краще робити все швидко і якісно. Не затримуємо і ми того, що маємо. Не відкладаємо далі. Ми маємо роботи класних художників різного віку з дуже вже близьких і рідних міст і містечок. Люди малювали їх на конкурс. Багато дітей і трохи дорослих. Роботи крутезні”, – зазначив Ярема Стецик.

38 українських міст: у франківському "Ваґабундо" готують виставку "Для Бога я створю найкраще" 1

Щодня з 11 до 12 год в цьому ж приміщенні, у “Ваґабундо”, проходять художні майстер-класи і арттерапія для переселенців і для місцевих. “Ці роботи щодня теж будуть виставлені”, – додає Стецик.

Перелік міст, звідки на конкурс були надіслані і прийняті до експозиції картини:
Харків, Ізюм, Південне, Миколаїв, Сєвєродонецьк, Мар‘їнка, Вугледар, Краматорськ, Київ, Одеса, Кілія, Дніпро, Ізмаїл, Зіньків, Хмільник, Могилів-Подільський, Луцьк, Івано-Франківськ, Болехів, Коломия, Надвірна, Більшівці, Косів, Рожнятів, Угринів, Галич, Калуш, Снятин, Львів, Бібрка, Млинів, Вербівка (Сарни), Тернопіль, Заводське, Козова, Хмельницький, Кам‘янець-Подільський, Путила і Нова Загора (Болгарія).

“Це фантастичні роботи і кожна година споглядань мусить бути вже, бо все швидко міняється, а ми маємо у Франківську багато вимушених, але вже майже рідних гостей”, – додав Ярема Стецик.

38 українських міст: у франківському "Ваґабундо" готують виставку "Для Бога я створю найкраще" 4

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: