fbpx

50 підприємців у Франківську та області безкоштовно проконсультують, як розвивати бізнес

Суспільство 18:20, 18.11, 2022

Підприємці, представники малого бізнесу, керівники підприємств в Івано-Франківську та області в листопаді та грудні можуть отримати безкоштовні бізнес-консультації. Передбачено 50 безкоштовних консультацій від 10 експертів для місцевих та релокованих підприємців.

Консультуватимуть експерти з різних тем: маркетинг, продажі, експорт, бізнес-процеси, комунікації та PR, фінанси, гранти для бізнесу, бухгалтерський облік, управління персоналом та ін.

Консультації проводяться в межах ініціативи Save Business Now, яка з перших днів війни працює як кризовий координаційний центр для бізнесу в рамках проєкту “Нова економіка Івано-Франківська”, що фінансується Європейським Союзом за програмою “Мери за економічне зростання”.

Безкоштовні бізнес-консультації — це формат консалтингової підтримки підприємців з метою напрацювання з експертом оптимального сценарію вирішення питань розвитку бізнесу.

Така ініціатива під час війни допоможе підприємцям швидше та ефективніше реагувати на виклики, консультуючись зі спеціалістами.

Формат: офлайн або онлайн (zoom), дата та час – за узгодженням.

Тривалість консультації: до 2 годин

Обрати тему, сформулювати своє питання та зареєструватись можна за посиланням.

Є вільні години консультацій на листопад та грудень, повідомляють організатори.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: