fbpx

Анюті Приймич, що бореться з раком, потрібна допомога

Суспільство 15:55, 08.04, 2020

Аня Приймич із села Дубовиця Калуського району більш як три роки бореться з раком.

Зараз дівчинка проходить курс хіміотерапії, розповідає її мама, Леся Приймич.

“На цей час Анічка проходить третю фазу хіміотерапії, у лікарні капання, аналізи унормувалися, і Анічка добре почувається. Але ми хіміотерапію не тільки капаємо, ми її і приймаємо у таблетках день з переривом 2 дні, і плюс ще таблетки Кальцій і Панангін кожен день, щоб не упав калій і кальцій в організмі. Разом на день Анюта випиває 7-8 таблеток, а якщо діарея, то звичайно і більше 10-12 таблеток.

Кошти на імунотерапію ми не припинили збирати, але я хочу сказати, що із цих коштів я також купляю хіміотерапію для Анічки. Одні ліки дає лікарня це Іринотекан і Темомедак, а два інші препарати я купляю. На даний час у нас хватить препарату Спрайсел ще на 3 місяці, а от Рапамун заказуємо частіше, бо більше таблеток потрібно пити, а вартість цих двох препаратів, як я писала, 128 тисяч грн, ну і плюс інші витрати на ліки, які потрібні для Анічки”, розповіла про лікування мама. 

Також родина продовжує збирати кошти, щоби поїхати на лікування до Барселони. Щоби пройти імунотерапію за кордоном, потрібно 135 тисяч євро.

“Ми будемо змушені продовжувати лікування тут доти, поки не зберемо кошти на імунотерапію. Бо якщо припинимо лікування, може статися рецидив, і тоді ми точно не зможемо виїхати на лікування за кордон, бо, щоб туди їхати, дитина має бути готова повністю до імунотерапії!” наголошує мама Леся.

Жінка звертається до всіх небайдужих людей і благає допомогти порятувати донечку. У Ані найробластома позаочеревного простору, ІІІ стадія.

Перерахувати кошти також можна на картку ПриватБанку: 5168 7574 0312 2189 — Приймич Леся Орестівна (мама дівчинки). Тел. 068 23 63 892.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: