fbpx

Бабусі у Франківську опановують професію няні на спеціальних курсах

Суспільство 16:54, 06.03, 2020

В Івано-Франківську бабусі вирішили податися в няні до чужих дітей. Однак спершу сіли за парти, щоби послухати психологів, медиків та освітян.

Сучасна малеча на їхніх онуків геть не схожа, йдеться у сюжеті ТСН.

Бабусі вирішили зорганізуватися та надавати послуги нянь у клубі пенсіонерів “Ба-Ді”. Бабусі визнають, що сучасні діти на їхніх онуків геть не схожі. Вони завжди з ґаджетами, цифрові технології замінили їм живе спілкування. Тож довелося новоспеченим няням сісти за парти: тренінги з психологами, освітянами, навіть поліцейськими. 

Спершу розминка, далі – рукоділля. Починаємо вчитися заповнювати час дитини чимось, що відрізняється від ґаджетів: працювати руками, розвивати уяву, естетичний смак. 

Наступний урок – долікарська допомога. Що робити няні до приїзду швидкої, якщо дитина пошкодила руку чи раптом перемерзла на вулиці, – інструктаж фахового медика.

Те, чого навчають майбутніх нянь, – це побажання матусь, кажуть ініціатори проєкту.

“Мами не хотять бачити закомплексованих, невмілих, неорієнтованих у новітніх психологічних підходах до дітей бабусь. Їм треба, щоб бабуся не тільки відвела та привела. Вона в цей час має спілкуватися з дитиною”, – розказала ініціатор проєкту Галина Плотницька.

Перший випуск новоспечених нянь-пенсіонерок був іще наприкінці минулого року: із шести бабусь чотири вже працюють.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: