fbpx

БАМ і Пасічну з'єднають тролейбусною лінією: ЕАТ оголосив тендер

Суспільство 12:24, 24.12, 2019

КП “Електроавтотранс” оголосило тендер на будівництво нової тягової підстанції (ТПП-15 потужністю 2х1600 кВт) та тролейбусної лінії вул. Гетьмана Мазепи – Південний Бульвар – Північний Бульвар.

Роботи будуть виконуватись коштами ЄБРР за проєктом “Оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківськ”, йдеться у повідомленні КП “Електроавтотранс” ІФ.

Роз’яснювальна зустріч щодо тендеру відбудеться 13 січня 2020 року об 11:00 ранку. Відкриття тендерних пропозицій заплановано на 31 січня 2020 року.

Громадський транспорт везе Франківськ у Європу: як місто покращує пасажирські перевезення

Як писав КУРС, за кошти ЄБРР в Івано-Франківську планували збудувати тролейбусну лінію з Європейської площі на БАМ. Уже був проведений міжнародний тендер, в якому взяла участь одна українська компанія. Втім, директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк відстоював ідею будівництва лінії з БАМу на Пасічну. 

На користь лінії БАМ – Пасічна Голутяк наводить три аргументи:

Перший: коли приймали рішення про будівництво тролейбусної лінії Європейська площа – АС 3, там ще не було комунального транспорту. Зараз там є 55 і 40-к маршрути.

Другий: на думку Віталія Голутяка, пасажиропотік Європейська площа – АС 3 не такий великий, як потік, що дозволить швидко добратися з Пасічної на БАМ, оминаючи вокзал і центр. 

«Прямий рейс: поворот біля «Панорама Плаза» через Бульвари – і вже на Мазепи. Умовно – з’єднання обласна лікарня – міська лікарня і АС 3 розворот. Я думаю, цей маршрут буде кращий з точки зору пасажиропотоку».

Тертій. Доцільність інвестиції. Проєкт будівництва ліній на БАМ з Європейської площі з підстанцією оцінюють у 64 млн грн.

“Це 64 мільйони гривень кредитних коштів. У мене є сумнів щодо доцільності такої інвестиції. Трохи дорожче буде проєкт Автостанція 3 через Бульвар, але у мене менше сумнівів у потрібності цих ліній», – зазначає Віталій Голутяк.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: