fbpx

Боги мудрості й мистецтва та королева Нафти: в ІФНТУНГ провели театралізовану посвяту у першокурсники

Суспільство 15:31, 01.09, 2019

Королева Нафти в кабріолеті та духовий оркестр Національної гвардії на площі перед головним корпусом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – так розпочався новий навчальний рік в єдиному в Україні університеті нафтогазового профілю.

Святкова лінійка в ІФНТУНГ розпочалася підняттям державного прапора під звуки гімну над площею перед головним корпусом університету.

Відтак присутні вшанували пам’ять студентів Романа Зозулі та Андрія Прошака, які загинули у російсько-українській війні.

Ректор університету Євстахій Крижанівський привітав першокурсників та нагадав, що ІФНТУНГ – унікальний заклад вищої освіти, безпосередньо дотичний до розв’язання проблем енергетичної безпеки України.

«Маємо зобов’язання перед нашим народом, нашою рідною землею – будувати міцну, незалежну, багату країну. І наш професорсько-викладацький склад зробить усе для того, щоб ви, навчаючись в ІФНТУНГ, реалізували себе, здобули належні знання й знайшли ту дорогу для свого важливого перспективного плану, який зараз для себе складаєте», – зазначив Крижанівський.

Також на свято до першокурсників завітали богиня мудрості Афіна, бог мистецтва Аполлон. Вони вручили ректору Ключ Знань, який було передано студентам-першокурсникам з найвищими вступними рейтингами – Андрію Ікалюку й Ірині Трощук. Також їм символічно вручили перепустку до студентського життя – студентський квиток, інформує пресслужба ІФНТУНГ.

Першокурсників, які мають найвищий рейтинг серед студентів свого інституту, ректор університету Євстахій Крижанівський відзначив нагородами студентів. Тож кращими з кращих стали: Василь Дем’янчук – студент Інституту нафтогазової інженерії, Лілія Бігун – студентка Інституту економіки і менеджменту, Степан Войтович – студент Інституту інформаційних технологій, Валентин Чуфус – студент Інституту архітектури, будівництва та енергетики, Сніжана Афтанас – студентка Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, Назарій Тацюк – студентка Інституту природничих наук і туризму, Євген Левицький – студент Інституту інженерної механіки.

Продовжив урочистості вже традиційний в ІФНТУНГ ритуал посвяти нафтою.

Це символічна присяга на вірність обраній професії. Тільки в ІФНТУНГ чорне золото в кубку привозить Королева Нафти у супроводі почесної варти й  запрошує новоспечених спудеїв у свій загадковий світ.

Цьогоріч Королева ефектно з’явилась у кабріолеті та під звуки фанфар. За її наказом запустили університетський верстат-гойдалку, який «видобув» карпатську нафту для посвяти. Кубок з нафтою у Королеви прийняв ректор Євстахій Крижанівський, занурив в нього руку та подав її першокурсникам.

Театралізоване дійство Посвяти відбулось за організації Центру культури та дозвілля студентів ІФНТУНГ. Святкову атмосферу створювали: аматорський Народний хореографічний колектив «Гомін Карпат» Народного дому села Нижній Вербіж, університетські танцювальні колективи «Боде Денс» та «D. Crew».

Боги мудрості й мистецтва та королева Нафти: в ІФНТУНГ провели театралізовану посвяту у першокурсники 1
Боги мудрості й мистецтва та королева Нафти: в ІФНТУНГ провели театралізовану посвяту у першокурсники 3
Боги мудрості й мистецтва та королева Нафти: в ІФНТУНГ провели театралізовану посвяту у першокурсники 5

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: