fbpx

Бойлери Gorenje – якісна і довговічна система подачі гарячої води

Суспільство 15:50, 07.10, 2019

Життя сучасної людини сьогодні дуже важко уявити без цілодобового постачання гарячої води у квартиру. Здавалося б ще зовсім недавно, у тих будинках де централізоване гаряче водопостачання було неможливим, людям доводилось гріти воду для своїх потреб самостійно. Такий спосіб передбачав використання небезпечного та громіздкого обладнання. Але зараз ситуація кардинально змінилась, і воду почали нагрівати за допомогою сучасних накопичувальних водонагрівачів.

Обираємо бойлер Gorenje

Ви все ще страждаєте від регулярного відключення гарячої води у квартирі? Раз та назавжди вирішити цю незручність можна придбавши сучасний накопичувальний бойлер, який є недорогим та дуже ефективним рішенням для більшості приватних будинків та квартир. Рекомендуємо вам звернути увагу на бойлери фірми Gorenje, які можна придбати тут https://sp-climate.com/catalog/nakopitelnye-vodonagrevateli-boylera/manufacture-is-gorenje_sloveniya/. Компанія СП-Клімат пропонує великий вибір бойлерів, які призначені для системи гарячої води та обігріву.

Бойлери Gorenje – якісна і довговічна система подачі гарячої води 1

Ознайомитися з представленими товарами можна на сайті компанії. Під кожним бойлером міститься інформація яка описує характеристику даного товару. Якщо ви не можете самостійно вибрати водонагрівач, або маєте будь-які додаткові питання, консультанти компанії допоможуть вам зробити правильний вибір. Інтернет-магазин СП-Клімат пропонує доставку бойлерів не лише по Києву, але й до інших міст України. Для з’ясування точних деталей скористайтесь телефоном вказаним на сайті компанії.

Особливості бойлерів Gorenje

Бойлери Gorenje поділяються на два основні види: відкритого та закритого типу. Особливістю водонагрівачів відкритого типу є те що вони використовуються лише для однієї точки. Такий тип бойлера зручно використовувати в місцях з постійними перебоями водопостачання. Даний бойлер оснащений спеціальною запірною арматурою та дозволяє використовувати гарячу воду на момент коли тиск у трубі відсутній.

Бойлери Gorenje відкритого типу використовуються одночасно для декількох точок. Такий бойлер може одночасно обслуговувати кухню і ванну кімнату. Виготовляють їх з міді та сталі.

Незалежно від типу, усі бойлери Gorenje мають великий термін служби, адже виготовлені з високоякісних матеріалів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: