fbpx

Бойові повістки не вручають на вулицях, - коломийський воєнком

Суспільство 14:28, 16.02, 2023

У прикарпатському місті Коломия на вулицях активно вручають повістки чоловікам. Очільник коломийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Шаховець пояснив, що повістки не бойові.

Вручення повісток на вулицях – винятково для уточнення даних, щоби забезпечити резерв для Збройних сил України, інформує НТК.  

“Ви бачите, що повістки активно розносять працівники терцентру спільно з працівниками поліції. Я би просив сприяти цим людям, – звернувся до чиновників Володимир Шаховець. – А не фотографувати, висвітлювати: ой, що це у нас твориться. Це дуже негарно. Вони нічого протизаконного не роблять. Вони вручають повістки для уточнення військово-облікових даних. Ще ні одного чоловіка, якому сьогодні вручили повістку, сьогодні ж не відправили”.

Коломийський воєнком підкреслив, що військкомат уточнює дані, вивчає сімейний стан і так далі – і тільки по тому може бути вручена бойова повістка.

“Бойова повістка вручається тільки в приміщенні територіального центру. Конституційний обов’язок кожного громадянина – захищати свою Батьківщину. А в нас получилося так, що добровольці, які пішли в лютому-березні 2022, вони вже рік служать, а велика частина зараз або тихенько вдома, або побіг тихенько на роботу і з роботи тихенько додому, або жінка за кермом, а він ззаду за сідушкою – є і такі випадки. Але це стидно має бути всім нам, що у нас є такі чоловіки”, – говорить Шаховець.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: