fbpx

Бородайко віддає 1,2 га поблизу озера під парк, – решту ділянки отримує в оренду на 12 років

Суспільство 12:40, 24.02, 2020

Івано-Франківська міськрада дійшла згоди з підприємцем Костянтином Бородайком щодо конфліктної ділянки площею 4 га поблизу міського озера.

Сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення про поділ земельної ділянки Південний бульвар, яка перебуває в оренді ТОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд», на дві ділянки.

Першу – площею 1,18 га – відвели під створення міського парку. Другу – 2,82 га віддають в оренду ТОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд» на 12 років.

Землю під парк передадуть у постійне користування КП «Центр розвитку міста та рекреації».

У мережі “Фейсбук” міський голова Руслан Марцінків додав, що ТОВ “Гаразд” також відмовляється від претензій на 1,8 млн гривень, які суд зобов’язав міськраду виплатити орендарю за перешкоди в користуванні землею.

Як писав КУРС, у грудні 2018 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом із депутатами міськради та Муніципальною вартою встановили намет, щоб не допустити до ділянки Бородайка. Цю ділянку підприємець орендує з 2011 року, і договір оренди дійсний до 16 квітня 2020 року.

Того ж дня виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради прийняв рішення надати дозвіл Управлінню Івано-Франківської єпархії Української православної церкви Київського патріархату на будівництво каплички на земельній ділянці площею 4 га, а після того священники з мером і депутатами освятили на спірній ділянці перший хрест.

Марцінків не дозволить "Гаразду" забудувати останню зелену зону біля озера 5

ТОВ “Розважально-відпочинковий центр “Гаразд” оскаржило рішення виконкому та просило суд зобов’язати відповідачів (виконком та церкву) звільнити земельну ділянку від тимчасових споруд і будівельних матеріалів.

Доки тривали суди, на спірній ділянці встановили 15 хрестів та збудували капличку, яку освятили 7 квітня, на Благовіщення.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: