fbpx

Міськрада дала дозвіл на розробку Генплану для Івано-Франківської ОТГ

Суспільство 16:30, 25.02, 2020

У зв’язку зі створенням Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади міська рада прийняла рішення про розроблення генерального плану Івано-Франківської ОТГ. Відповідний проєкт рішення депутати підтримали 25 лютого на 37-й сесії Івано-Франківської міської ради.

Як писав КУРС, під час розроблення містобудівної документації будуть проведені усі процедури для врахування інтересів членів об’єднаної громади, передбачені чинним законодавством.

Розроблять Генплан за рахунок коштів міського бюджету.

Нагадаємо, Генеральний план Івано-Франківська був затверджений у 2001 році.

У березні 2017 року міська рада прийняла рішення про розробку змін до Генерального плану. Роботи проводило ДП «УДНДІПМ «Діпромісто» ім. Ю. М. Білоконя».

КУРС писав, що на засіданні містобудівної ради при Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини виконкому Івано-Франківська архітектори виступили з суттєвими зауваженнями до коригування генерального плану міста.

Зміни до генерального плану міська рада затвердила у червні 2019 року.

Міська рада затвердила містобудівну документацію «Внесення змін до Генерального плану міста Івано-Франківська, суміщеного з історико-архітектурним опорним планом міста». Містобудівну документацію затвердили, за винятком ділянки площею 4 га біля міського озера зі сторони вул. Романа Гурика, яку орендує ТОВ “Розважально-відпочинковий центр “Гаразд”.

Наприкінці 2018 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом із депутатами міськради та Муніципальною вартою встановили намет, щоб не допустити до ділянки працівників підприємства.

На сьогоднішній сесії міськради депутати підтримали проєкт рішення щодо мирової угоди з ТОВ «Гаразд».

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: