fbpx

Доцентка ПНУ виграла грант і стажується з соціальної педагогіки в Польщі

Суспільство 15:19, 24.02, 2023

Доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи педагогічного факультету Прикарпатського університету Наталія Сабат виграла міжнародний грант і зараз проходить стипендіальну програму імені Лейна Кіркланда в Польщі.

Реалізовуючи індивідуальну науково-освітню програму, вона співпрацює з колегами Університету імені Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Республіка Польща) та проводить дослідження у сфері професійної підготовки майбутніх соціальних працівників. Крім цього, проходить професійне стажування у Центрі терапії та розвитку (Свідник), впроваджуючи елементи арттерапії у роботі з дітьми з особливими потребами.

Також доцентка бере участь у двох проєктах: «Дотиком пізнаю світ» (цільова аудиторія – діти з особливими потребами) та проєкті «З вірою в перемогу України!» (цільова група – діти, що постраждали від воєнних дій в Україні, а наразі проживають у передмісті Любліна).

У межах проходження програми стипендіати збираються разом на об’єднавчо-тематичних зустрічах в містах афілювання задля поглиблення контактів, що сприятиме подальшій співпраці та обміну досвідом.

Доцентка ПНУ виграла грант і стажується з соціальної педагогіки в Польщі 1
Наталія Сабат

Учасники обговорили досвід польсько-української науково-освітньої співпраці, окреслили нові напрями спільної роботи. Почесний патронат над конференцією взяла Агата Корнгаузер-Дуда, дружина Президента Республіки Польща.

Стипендіати ознайомилися з особливостями організації освітнього процесу у найбільшому технічному закладі вищої освіти Великопольського воєводства – Познанській Політехніці.

Нещодавно учасники Програми побували у Міністерстві закордонних справ та у Сеймі Республіки Польща, де мали змогу поспілкуватися з політиками, відомими громадськими діячами.

Надзвичайно приємною була зустріч з віцемаршалкою Сейму Малгожатою Госєвською, яка щиро вболіває за майбутнє України. Малгожата Госєвська розповіла про своє бачення європейських перспектив України, поглиблення українсько-польських відносин.

Отримані під час проходження Програми знання й досвід доцентка Наталія Сабат планує реалізувати у сферах наукової та громадської діяльності.

Доцентка ПНУ виграла грант і стажується з соціальної педагогіки в Польщі 2
Наталія Сабат – друга праворуч

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: