fbpx

Два місяці без зарплати: у Франківську страйкують тепловики

Суспільство 18:25, 04.11, 2019

Працівники теплового району «Дорошенка», що в Івано-Франківську, сьогодні страйкують. Вони вийшли на роботу, але відмовляються виконувати свої посадові обов’язки. Причина протесту – заборгованість із заробітної плати, йдеться в сюжеті UA: Карпати.

Працівники розповідають, що їм боргують зарплату за два місяці. Або платять частинами по 25-30%.

«На роботу ходимо, а грошей нема», – каже машиніст Іван Гордійчук.

Заступник начальника теплового району «Дорошенка» Дмитро Хромей каже, що страйк офіційно не оформлений. Відповідно котельня працює, працівники виїжджають на аварійні виклики.

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Євген Герасименко повідомив, що сьогодні буде аванс. Про страйк йому нічого не було відомо.

«Якщо люди планують продовжувати страйк, тоді їм не буде оплачуватися робочий час. Хай страйкують, якщо їм це вигідно», – каже Герасименко.

Працівники теплового району «Дорошенка» кажуть, що страйкуватимуть, доки їм не виплатять зарплату повністю, а не якусь частину.

Страйк на котельні

Працівники теплового району «Дорошенка», що в Івано-Франківську, сьогодні страйкують. Вони вийшли на роботу, але відмовляються виконувати свої посадові обов’язки. Причина протесту – заборгованість із заробітної плати#тепловий_район_Дорошенка #страйк #заробітна_плата #заборгованість

Опубліковано UA: Карпати Понеділок, 4 листопада 2019 р.

Нагадаємо, господарство ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” територіально розподілене на три теплових райони: «Пасічна», «Дорошенка», «Позитрон».

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: