fbpx

Дві вчительки з Франківська серед п'ятдесяти найкращих педагогів України

Суспільство 14:33, 15.08, 2020
НА ФОТО: Леся Павлюк вчителька початкових класів Ліцею № 7

Global Teacher Prize Ukraine оголосила список 50 найкращих всчителів України, які поборються за 250 000 гривень.

Серед найкращих дві педагогині із Івано-Франківська. Це Аліса Павлюк та Леся Павлюк.

Аліса Павлюк, вчителька початкових класів Початкової школи № 26 Івано-Франківської міської ради, яка вже вдруге поспіль є номінанткою цієї премії.

Дві вчительки з Франківська серед п'ятдесяти найкращих педагогів України 1

Аліса з 2016 року вперше в місті та області почала запроваджувати технологію «Smart Kids» в освітньому процесі учнів початкової школи. Але головним своїм досягненням вважає створення власного середовища дослідницького навчання «Балансування». Воно опубліковане на міжнародній платформі для вчителів STEAM-предметів Go-Lab та є єдиним із 16 середовищ з українським контентом, впровадженим в освітній процес.

«Після того як минулого року потрапила до ТОП-50 (тепер це моє найвагоміше досягнення), я зрозуміла, що рухаюся в правильному напрямку, і з ще більшим натхненням почала працювати».

Леся Павлюк, вчителька початкових класів Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, переможниця обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу», тренер НУШ.

Леся працювала з інклюзивним класом. На уроках вона регулярно застосовує мнемотехніку. Вони з учнями постійно вчать вірші, пишуть перекази, запам’ятовують склад числа, терміни та іншу теоретичну інформацію. Також вчителька має власний шкільний гурток з мнемотехніки. А цього навчального року керувала майстернею освітніх інновацій вчителів початкових класів Івано-Франківська.

«На уроках часто жартую, дозволяю пожартувати дітям, ми разом сміємося, але все в міру, звичайно. Я взагалі вважаю, що почуття гумору допомагає краще вчитися».

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року, створена громадською спілкою “Освіторія”. Вчителі, які застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфері, виховують громадян світу, цінують свою роботу та яких відзначають колеги й спільнота.

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня 2020 року, винагородять призом у 250 000 гривень та ще безліччю корисних та приємних подарунків від партнерів.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: