fbpx

Дирекція Стриганецького кар'єру зустрінеться з селянами, що тиждень блокують дорогу

Суспільство 19:42, 03.02, 2020
НА ФОТО: Люди виходять на протест перекривати дорогу з 27 січня

Жителі села Стриганці Івано-Франківської області тиждень блокують дорогу, протестуючи проти будівництва вапняного комплексу, зокрема печей для випалення вапняку.

КУРС писав, що у Стриганецькому кар’єрі українсько-ізраїльська фірма хоче запустити новий виробничий комплекс

“ТОВ “Стриганецький кар’єр” виступило з ініціативою провести інформаційну зустріч із жителями села Стриганці Тисменицького району через протести місцевого населення з приводу початку будівництва нового виробничого комплексу з випалу вапна на території кар’єру. Зустріч відбудеться 16 лютого о 12:30 в Будинку культури с. Стриганці .

На зустрічі селяни матимуть змогу отримати повну інформацію щодо проєкту комплексу, почути фахові коментарі від учасників інформаційної зустрічі з оцінки екологічних факторів, втілених технологій, залучених інвестицій, йдеться в листі від компанії.

За словами директора ТОВ “Стриганецький кар’єр” Єгора Чикшеєва, жителі села виступають проти вапняного комплексу та поширюють чутки, що не відповідають дійсності, оскільки не володіють повною інформацією щодо проєкту комплексу, втілення нових технологій видобутку та переробки вапна та економічної вигоди для місцевих громад.

“Звичайно, ми маємо всі необхідні документи на будівництво виробничого комплексу, проте прагнемо донести всю інформацію про нашу роботу та плани безпосередньо місцевій громаді, відповісти на всі важливі питання”, – наголошує Чикшеєв.

Сьогодні жителі села Стриганці, що на Прикарпатті, продовжують блокувати дорогу до місцевого кар’єру. До них долучилися люди із сусідніх сіл Побережжя і Довге. Всі разом протестують проти будівництва вапняного комплексу і хочуть зустрітися з директором кар’єру.

За словами сільського голови Стриганців Андрія Максиміва, кар’єр працює з 2011 року. Будівництво вапняного комплексу, а саме печей, впливатиме на екологію, погіршуватиме якість води, говорять місцеві. Люди також розповідають, що у селі не проводилися громадські слухання, ніхто не говорив про наміри будівництва, а зараз у кар’єрі проводяться підготовчі роботи.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: