fbpx

Дитячий табір у Татарові, де отруїлися діти, закрили на дезинфекцію

Суспільство 12:45, 22.07, 2021

Дитячий табір, що у Татарові на Прикарпатті, закрили на дезинфекцію. Сто двадцять дітей батьки вимушені були забрати додому через спалах ротавірусної інфекції.

Про це йдеться у випуску ТСН.Ранок 22 липня.

Минулого тижня одинадцятеро відпочивальників віком від тринадцяти до п’янадцяти років та один дорослий – працівник табору – були шпиталізовані із високою температурою, блювотою та діареєю. Підхопили недугу юні відпочивальники майже відразу – на третій-четвертий день перебування у таборі. Тож там припускають, що хтось із дітей міг приїхати уже хворим.

“Відібрали змиви, відібрали всі проби і в дітей знайшли ротавірус. Це таке захворювання, яке поширюється найбільше серед дітей, тобто якщо одна дитина має ротавірус, то з великою вірогідністю будуть мати й інші”, – розповіла головна інфекціоністка міста Надія Алексашенко.

Керівники табору запевнили, що оплатили лікування дітей і повернули кошти за ті дні, які відпочивальники не добули у таборі.

“Ми вирішили закрити, щоб не страждали діти, – здоров’я понад усе. Все повертається – тобто скільки не добули діти, стільки і вертаємо. Тобто все нормально – гроші повертаються”, – каже менеджер дитячого табору Олександр Невідомий. 

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: