Ексдепутатка Івано-Франківської обласної ради Ольга Ситник (Галабала) повідомила, що стала власницею 5 га землі у Перу – в Амазонії.
КУРС писав, що ексдепутатка Івано-Франківської облради Ольга Ситник (Галабала) шукає інвесторів, щоб викупити 50 га землі на березі найдовшої в світі річки Амазонка для будівництва екопоселення.
Новиною вона поділилася у фейсбуці.
“Нарешті. Я стала щасливою власницею перших 5 гектарів землі в джунглях Амазонії! Це унікальна земля з природним озером агуахалє, що оточено пальмами посеред незайманих джунглів. Дуже особливе місце, над створенням якого дон Маркус, що прожив тут все життя, працював більше як 20 років. Без грошей і ресурсів, тільки з одним мечете і великою мрією, що це буде райський куточок, який буде приваблювати людей з усього світу”, – написала Ольга.
Ділянку, яка має назву “Санта Клара”, Ольга Галабала показала на відео.
“Пройшло рівно 4 місяці від того дня, як я, не знаючи нічого, вирішила полетіти в Ікітос шукати землю мрії в джунглях, і до моменту, коли я власниця землі з готовим проєктом, командою архітекторів та будівельників сучасного екопоселення в джунглях Амазонії – AWAKEN. Все давалося через піт і сльози, в прямому сенсі. Але головне – це результат”, – додала Галабала і показала документ на землю.
Раніше Ольга Ситник (Галабала) повідомляла, що власник хоче продати одразу всі 50 га, а вартість такої ділянки він оцінював у 150 тисяч доларів – по 3 тисячі доларів за гектар.
“Це перуанська Амазонія, поблизу Ікітоса – найбільшого міста на Землі, яке не має наземного зв’язку з іншими населеними пунктами. Тут є великі запаси питної води, джунглі з унікальною природою, мангові гаї, величезна кількість тропічних фруктів тощо”, – розповів батько ексдепутатки Юрій Ситник.
Він пропонує партнерство у придбанні землі та створенні на цьому місці екопоселення.
“Подібних місць на планеті не так вже й багато. Чудовий клімат, прісна вода й круглорічні запаси їжі. Територія також надається як для побудови екопоселень, так і для бізнесу з розведення риби чи переробки тропічних фруктів. З летовища Ікітоса до цієї землі всього годину добирання: половина часу – з аеропорту до пристані, а половина – рікою до місця призначення. З Ікітосом – регулярне авіаційне сполучення зі столиці країни Ліми, яка розкинулася на узбережжі Тихого океану. За бажанням можна придбати в Лімі помешкання. Все пропонується оформити юридично, з набуттям права власності згідно з чинним перуанським законодавством”, – пише він у фейсбуці.
За його словами, Ольга попередньо розмовляє з власниками землі (як правило, це фізичні особи, земля вздовж річки розпарцельована), вивчає локацію.
“Також ми пропонуємо партнерство людям, які нам підійдуть з огляду на їхні світоглядні позиції та готовність взяти участь у розбудові екопоселення майбутнього. Якщо когось реально цікавить цей проєкт (посередників і ґешефтярів прошу не турбувати) – пишіть у приват. Знимки реально цієї землі, про яку йде мова”, – додає Юрій Ситник.