fbpx

Експерти погодили документацію на капремонт канатно-крісельної дороги у Ворохті

Суспільство 11:11, 18.10, 2021

Отримали позитивний висновок експертів, які розглядали проєкт капремонту підвісної пасажирської канатної дороги в селищі Ворохта (урочище П’ятихатки) на Івано-Франківщині.

Про це в мережі відзвітував селищний голова Ворохти Олег Дзем’юк.

“Нещодавно отримали для ознайомлення та публічного розповсюдження фотокопію позитивного Експертного звіту щодо розгляду проєктної документації на будівництво за робочим проєктом “Капітальний ремонт підвісної пасажирської канатної дороги в смт. Ворохта (ур. П’ятихатки)…”. Ворохтянська селищна рада і надалі тримає руку на пульсі новин щодо відновлення канатно-крісельної дороги, про що й повідомлятимемо громадськість. Публікація оприлюднена з метою ознайомлення жителів нашої громади з процесом відновлення кріселки на П’ятихатки та розвінчення різноманітних спекулятивних публікацій і пліток щодо подальшої її долі та ролі селищної ради у цьому процесі”, – поінформував Дзем’юк.

Нагадаємо, що проєктуванням і подальшим будівництвом (відновленням) підвісної канатної дороги на П’ятихатках займається Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство “Колос” АПК України, а замовник робіт – підприємство Об’єднання громадян “Навчально-спортивна база “Україна”.

“Висловлюємо велику надію, що спільними зусиллями нам таки вдасться відновити роботу канатно-крісельної дороги у Ворохті”, – додав селищний голова турмістечка.

З документа випливає, що на капремонт дороги з пропускною здатність 150 людей в годину потрібно буде 6 місяців.

Мова про відновлення катано-крісельної підвісної дороги у Ворохті ведеться з 2017 року. Тоді відбулися громадські обговорення щодо відновлення роботи канатно-крісельної дороги у Ворохті.

У 2018 році ворохтянці вимагали відновлення канатної дороги – власник обіцяв запустити її того ж літа. ВІДЕО

Читайте також: Канатку у Ворохті розікрали і знищили – громада готова відроджувати

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: