fbpx

Федорів прокоментував спроби поліції зібрати інформацію про євреїв на Прикарпатті

Суспільство 15:47, 12.05, 2020

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів обіцяє не допустити поширення антисемітських та ксенофобських випадів на Прикарпатті. На цьому Федорів наголосив, коментуючи лист, адресований керівником управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Михайлом Банком голові єврейської общини Коломиї Якову Заліщикеру, інформує пресслужба ОДА.

«Ми не допустимо поширення антисемітських та ксенофобських випадів на Прикарпатті. Відповідні компетентні органи мають дати належну правову оцінку діям посадовців, які з незрозумілих причин розхитують ситуацію на Прикарпатті», – зазначив Віталій Федорів.

Федорів зазначив, що Прикарпаття завжди відзначалося дружелюбністю, толерантними стосунками між різними людьми і в області немає міжрелігійних та міжнаціональних протистоянь.

«Зі своєї сторони я використаю всі повноваження, щоб забезпечити на території області дотримання всіма громадянами та посадовцями Конституції України, верховенства права та виконання доручень Президента України Володимира Зеленського», – резюмував Віталій Федорів.

КУРС писав, що поліція направила голові єврейської громади Коломиї Якову Заліщикеру вимогу надати копію статуту організації, список членів громади, а також їхні адреси і мобільні телефони. Плюс всі дані про студентів у вишах області. Лист підписав керівник управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Михайло Банк.

Нагадаємо, за фактом збору інформації про членів єврейської громади Коломийщини співробітники Департаменту внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління Національної поліції України почали службове розслідування.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: