fbpx

Франківська студентка стала призеркою Всеукраїнської олімпіади з фармацевтичного права та законодавства

Суспільство 15:53, 14.03, 2020

Днями студенти фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтичне право та законодавство». Змагання відбулися в Харкові на базі Національного фармацевтичного університету.

ІФНМУ представляли студенти третього курсу фармацевтичного факультету Катерина Хмілевська та Любомир Литвинець. Їх супроводжувала доцентка кафедри організації та економіки фармації і технології ліків Світлана Феденько, інформує пресслужба ІФНМУ.

Участь в олімпіаді взяли також делегації з Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, Донецького національного медичного університету, Запорізького державного медичного університету, Одеського національного медичного університету, Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського та Національного фармацевтичного університету.

Цього року тематикою конкурсних завдань для учасників олімпіади були «Законодавчі основи державного нагляду (контролю) у сфері обігу лікарських засобів». Відповідно до програми, олімпіада проходила у два тури: теоретичний і практичний.

За результатами олімпіади, Катерина Хмілевська посіла почесне друге місце. Любомира Литвинця нагородили грамотою у номінації «За креативність мислення».

Франківська студентка стала призеркою Всеукраїнської олімпіади з фармацевтичного права та законодавства 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: