fbpx

Франківська викладачка увійшла в десятку найуспішніших вчених-жінок України

Суспільство 17:07, 02.11, 2020
НА ФОТО: ?

Доцентка кафедри хімії факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Тетяна Татарчук вже другий рік поспіль входить у десятку найуспішніших вчених-жінок Української Премії «Для жінок у науці» глобальної програми L’Oréal-UNESCO у 2020 році.

З відповідними результатами онлайн-засідання журі конкурсу на Українську Премію «Для жінок у науці-2020» можна ознайомитися тут>>>.

Тетяна Татарчук має індекс Гірша 20, більш як 1100 цитувань та понад 50 наукових публікацій (згідно з наукометричною базою даних Scopus). Науковиця очолює Навчально-науковий центр хімічного матеріалознавства та нанотехнологій. Тетяна Татарчук отримала можливість реалізувати у 2020-2021 рр. двосторонній українсько-польський науковий проєкт «Фотокаталітичні гібридні системи для очищення води» спільно із науковцями Ягеллонського університету м. Краків (Республіка Польща), інформує пресслужба Прикарпатського університету.

Відповідно до умов конкурсу Української Премії «Для жінок у науці» 10 листопада відбудеться заключний етап, за результатами якого буде визначено трьох переможниць Премії.

У 2018 році була запроваджена Українська Премія, яка є частиною глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці». З 1998 року Фонд L’Oréal та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) докладають зусиль, щоб підтримати та відзначити талановитих жінок-науковиць та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: